iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Kupa Bardak Toptan Yenilendi!

Kupa Bardak Toptan Yenilendi!

Kupa bardak baskı alanında benzersiz hizmet sunmak için 3 yıl önce bugünlerde, kaliteli web tasarım meydana getirerek yola çıktık. Web sitemizin kalitesi kişi, kurum ve firmaların, yaptığımız çalışmaları görüp, güvenerek firmamızdan hizmet almamızı sağladı. Ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi ise bizden hizmet alan kişi, kurum ve firmaların tekrar tekrar bizi tercih ve tavsiye etmesini sağladı.

Firmamızın kurulduğu günden bu yana kalite ve memnuniyet odaklı çizgimizden taviz vermedik. Zira aynı zamanda 15 yıldır bilişim çalışmaları da yapan bir firma olarak, bilişim alanında yaptığımız profesyonel çalışmaları, ticari çalışmalarımızda da devam ettirmek istedik. Sadece 3 yılda, web sitemiz ve profesyonel bilişim çalışmalarımız ile Türkiye ‘nin büyük firma ve kurumları tarafından tercih edilen bir firma olduk. On binlerce baskı çalışması, 1.000 civarı sipariş gönderimi gerçekleştirdik.

3 yıl önce meydana getirdiğimiz, on binlerce baskı, 1.000 civarı sipariş, Türkiye ‘nin büyük firma ve kurumları tarafından tercih edilmemizi sağlayan emektar web sitemizi yenileme kararı aldık. Önceki web tasarımımızda sektördeki rakiplerimiz ile kıyaslandığında ziyadesiyle yeterli ve kaliteliydi fakat biz baskı çalışmalarımızda olduğu gibi bilişim çalışmalarımızda da her daim en idealini gerçekleştirmeyi istemekteyiz. Bu doğrultuda web sitemizi yenileme kararı almamızda şu unsurlar önemli role sahip oldu;

Daha Hızlıyız

KupaBardakToptan.Com ‘u yenileme kararı almamızdaki en büyük ve en önemli unsur hız unsuruydu. 3 yıl önce web sitemiz kurulduğunda da hız önemliydi fakat son 3 yılda mobil cihazlardan internete giriş oranı ziyadesiyle arttı. Öyle ki masaüstü kullanımını geçti. Biz önceki web tasarım çalışmamızı da mobil uyumlu olarak yapmıştık fakat hız unsurunda gerekli hassasiyeti gösterememiştik. Zamanla firmamızın büyümesi, her geçen gün yaptığımız çalışmalara yenisinin eklenmesi, web sitemize de yeni eklemeler yapmamıza neden olarak söz konusu site hızımızı yavaşlatmıştı. Bu nedenle KupaBardakToptan.Com ‘un hızı ideal seviyelerin altına düşmüştü.

Yeni yaptığımız çalışma vesilesiyle KupaBardakToptan.Com ‘un hızı yaklaşık 3 kat arttı. Artık web sitemizde gezmek, ihtiyaç duyulan bilgileri almak çok daha kolay.

Daha Fazla Görsellik

Görsellik bir web sitesi için ziyadesiyle önemlidir. Önemli olduğu kadar hıza da etki eden bir unsurdur. Dolayısıyla bu dengeyi iyi kurmak gereklidir. Hem sitenin şıklık ve kalitesinden hem de hızından taviz vermemeli, dengeyi iyi tutturmak gereklidir.

Bu doğrultuda hem sitemizin hızına olumsuz etki etmeyecek hem de görsel olarak kaliteyi arttıracak şekilde tasarım çalışmamızı gerçekleştirdik.

Daha Fazla Özellik

Ne yazık ki söz konusu daha fazla özellikler siteyi ziyaret eden kişilere yönelik değil, siteyi yöneten bizlere yönelik =) Zira kişilerin talepleri doğrultusunda baskı çalışmaları gerçekleştirdiğimiz için site üzerinden sipariş alarak değil, sipariş vermek isteyen kişilerle sözlü ya da yazılı iletişim kurarak sipariş almamız en sağlıklı yol. Bu nedenle KupaBardakToptan.Com ‘u e-ticaret sitesi ya da benzeri bir şekilde değil, ürünlerimizi, hizmetlerimizi tanıtmak ve iletişim kurmak üzerine tasarlamak mecburiyetindeyiz. Zaten hali hazırda sipariş verilebilecek bir e-ticaret sitemiz mevcut: https://www.hediyegerek.com

Bahsetmiş olduğumuz daha fazla özelliğin avantajı sitemizi güncellemeye yönelik. Önceki sitemizin arka planında sahip olduğu özellikler nedeniyle, güncelleme konusunda bazı sorunlar yaşayabiliyorduk. Bazı şartlar ve standartlar yerine getirilmesi durumunda güncelleme yapıyorduk. Fakat yeni sitemiz vesilesiyle artık çok daha fazla güncelleme yapabilecek, yaptığımız çalışmalara dair daha fazla içerik sunabileceğiz.

Daha Fazla Çalışma

Sadece hali hazırda kaliteli bir web sitemiz varken daha kaliteli bir web sitesi yapmak için çalışmıyoruz, aynı zamanda baskılı ürün alanımızı da genişletiyoruz. Yakın bir zamanda çok daha fazla ürün çeşitliliği sunarak, kaliteli ürün ve hizmetimiz nedeniyle bizden daha fazla ürün almak isteyen kişi, kurum ve firmalara çok daha fazla seçenekler sunacağız.

Leave a Reply

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın