iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

baskılı bardak

Baskılı bardak, ister promosyon amaçlı, ister firma ya da kurum içerisinde çalışanlara hediye amaçlı verilebilecek en ideal üründür.

Herkes tarafından günlük olarak kullanma özelliğine sahip olmasının yanı sıra tamamen kişiye, firmaya ya da kuruma özel olarak üretim yapma imkanı bulunmaktadır.

Kişilerin isimleri, resimleri veya firmanın ya da kurumun isminin, iletişim bilgilerinin, logosunun baskısı yapılabilir. Bardaklara renk ve taraf kısıtlamasız baskı yapmaktayız. Renk ve taraf sayısına bağlı olarak ekstra ücretlendirmeler yapmamaktayız. Bu sayede tamamen üzerinde arzu ettiğiniz görsellerin bulunduğu bardaklara sahip olma imkanı sunmaktayız.

Baskılı Bardak Siparişi

Kupa bardak siparişlerinde ilk olarak, bardağa baskısının yapılmasını arzu ettiğiniz görseli göndermeniz gerekmektedir. Görseli, iletişim bilgilerimizde yer alan WhatsApp numaramız üzerinden veya mail adresimize gönderim sağlayabilirsiniz.

Görsel kalite kaybının yaşanmaması nedeniyle PNG, PDF ve PSD formatlarını tercih etmekteyiz. Göndermiş olduğunuz görselin ardından tarafınıza bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız.

Tarafınıza olabildiğince hızlı şekilde ön izleme çalışması hazırlayabilmemiz için öncelikli tercihimiz arkası şeffaf PNG formatlı görsel göndermeniz yönündedir. Hazırlamış olduğumuz ön izleme çalışmasına siz onay verdikten sonra ödeme, sonrasında baskı aşamasına geçilmektedir. Mevcut görüşmelerimiz üzerinden belirttiğimiz süre zarfında da bardaklarınızı tarafınıza gönderim sağlamaktayız.

Kupa baskı çalışmalarımıza dair merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinizi bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden iletebilirsiniz. Ayrıca yine iletişim sayfamızda yer alan WhatsApp ya da mail adresimiz üzerinden bize yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

Kupa Bardak Galeri ve Örnek Çalışmalarımız
Kupa bardak galeri ve örnek çalışmalarımız sayfası ile artık yaptığımız profesyonel kupa bardak baskı çalışmalarımıza dair örnekler görebileceksiniz.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın