iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

bardak baskı

Bardak baskı çalışmalarını renk ve ön-arka şeklinde taraf ayrımı yapmadan gerçekleştiren firmamız, bardak baskı ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır. Her bir bardağın başından sonuna kadar arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını gerçekleştirmekteyiz. İlgili baskılarda 1 renk, 2 renk, 3 renk şeklinde ayrım yapmadığımız gibi her renk için ek fiyatlandırmalar yapmıyoruz.

Aynı şekilde bardağın başından sonuna kadar baskı yaptırabildiğiniz gibi, ön ve arka tarafa farklı görsellerde baskı yaptırma imkanı sunmaktayız. Baskısını gerçekleştirdiğimiz her bir kupa bardağı ek maliyeler üstlenerek balonlu naylonlara sarıyoruz. Balonlu naylonlara sardığımız kupa bardakların her birini ise kendilerine özel kutularına koyuyoruz. Bu sayede bardaklar kargo sürecinde size sorunsuz ulaştığı gibi, siz birilerine hediye edene kadar da korunaklı oluyorlar.

Web sitemizde kupa bardak hizmetimiz için verdiğimiz fiyatlar tüm bu çalışmalarımız ve hizmetlerimiz dahil fiyatlardır. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi ya da taleplerinizi bize iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizden veya iletişim formumuzdan iletebilirsiniz. Kupa Bardak Toptan olarak mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

Sapı ve İçi Renkli Kupa Baskı Çalışması
Kupa bardak baskı çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Artık sapı ve içi renkli kupa baskı çalışmalarımıza başlıyoruz.
Göster
Konik Kupa Bardak Baskı Çalışması
Kupa baskı çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Artık Kupa Bardak Toptan ‘da konik kupa bardak baskı çalışmalarına başlıyoruz.
Göster
Oval Kupa Bardak Baskı Çalışması
Oval kupa bardak, standart düz kupa bardak istemeyenler için ideal bir alternatif ürünümüz olup, herkes tarafından beğenilmektedir.
Göster
Kupa Bardak Siparişleri İçin Neden Kapıda Ödeme Yok?
Kupa bardak siparişi vermek isteyen pek çok kişi kapıda ödeme talep ediyor lakin reddetmek zorunda kalıyoruz. Nedenlerini bu konuda açıklayalım.
Göster
Kaliteli Kupa Baskı Gereksinimleri
Kaliteli kupa baskı yapılabilmesi için bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken unsurların neler olduğuna bu konumuzda değiniyoruz.
Göster
Kupa Baskı Hizmetinde Güvenirlik
Kupa baskı çalışmaları yaptıracak kişi ya da firmaların en büyük sorun yaşadığı konular arasında güvenirlik ilk sıralarda gelmektedir. Bu konuda söz konusu güvensizlikleri giderecek ana unsurları ele alacağız.
Göster
Bardak Baskı Siparişlerinizi Son Günlere Bırakmayın
Bardak baskı çalışmalarında yaşanılan en ciddi sorunlar arasında, yaklaşmakta olan özel gün ve haftalara birkaç gün kala gelen siparişler yer almaktadır. Zira kupa baskı çalışmaları sipariş verildikten hemen sonra gönderilme imkanına sahip çalışmalar değildir. Dolayısıyla özel gün ve haftalardan 1-2 gün önce sipariş vermeye çalışmanız çeşitli problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.
Göster
Yıkamaya Dayanıklı Kupa Bardak Kullanıyoruz
Yıkamaya dayanıklı kupa bardak kullanma nedenimiz, kupa bardak baskı çalışmalarımızda memnuniyete son derece önem veriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Zira firmamızın temel inançları arasında, memnuniyet sağlayabildiğimiz sürece devamlılık ve büyüyebilme inancı yer almaktadır.
Göster
Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler
KupaBardakToptan.Com olarak ilk yola çıktığımız günde belirttiğimiz üzere kupa baskı sektöründe benzersiz hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca, ilk günkü özveri, memnuniyet ve kaliteli odaklı hizmet anlayışımızdan bir an olsun vazgeçmedik. Bu vesileyle bizden bir kez hizmet alan kişi ve firmalar tereddütsüz tekrar hizmet almak ile kalmayıp, yakın çevresine de bizi tavsiye ettiler.
Göster
Kupa Bardak Galeri ve Örnek Çalışmalarımız
Kupa bardak galeri ve örnek çalışmalarımız sayfası ile artık yaptığımız profesyonel kupa bardak baskı çalışmalarımıza dair örnekler görebileceksiniz.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın