iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

kupa bardak fiyatları

Kupa bardak fiyatları veren pek çok kişi ve firma, yapılacak çalışma için baskı ücreti, renk, kutu şeklinde ek fiyatlandırmalar yapmaktadır. İlk etapta düşük ve makul olarak görülen fiyat, yapılmasını istediğiniz çalışma için gerekli unsurlar eklendiğinde 2-3 katına çıkmaktadır. Görseldeki 1 renk için ayrı, 2 renk için ayrı, 3 renk için ayrı ek fiyatlar eklenir. Bunun yanı sıra tek taraf için ayrı iki taraf baskı için ayrı fiyatlarda eklenmektedir. Bazı firmalar kutu seçeneği sunmadığı gibi, kutu seçeneği sunan firmalar, kutu içinde ek fiyat talep etmektedir.

KupaBardakToptan.Com olarak bu tarz fiyatlandırmaların kişileri yanıltma amacıyla yapıldığını düşünmekteyiz. Bu nedenle firmamız kurulduğu günden bu yana temel misyonumuz olan profesyonellik ve memnuniyet ilkeleri doğrultusunda herşey dahil fiyat vermekteyiz. Öyle ki bardağın başından sonuna kadar arzu edilen her görselin baskısını renk kısıtlamasız gerçekleştirmekteyiz. Renk sayısına göre fiyatlandırma yapmamaktayız. Bardakları kutusuna koymakta bir seçenekten ziyade gerekliliktir. Zira bardakların tarafınıza sorunsuz ulaşması ve vereceğiniz kişiye daha kaliteli bir şekilde sunmanız gerekliği nedeniyle önemli bir unsurdur. Tüm bunların yanı sıra pek çok firmanın yapmadığı, ek maliyetler üstlenerek balonlu naylona sarma işlemi yapmaktayız. Hatta isme özel kupa bardak baskı çalışmalarında, kutunun içindeki bardağın üzerinde kimin adı yazıyorsa, o ismi kutunun üzerine etiketlemekteyiz.

Tüm bu hizmet ve maliyetler doğrultusunda web sitemizde yer alan kupa bardak fiyatları herşey dahil fiyatlardır. Yani baskı yönü, rengi, kutusu, balonlu naylona sarma ve etiketleme işlemi için ayrı ayrı değil, tüm bu hizmetlerimiz dahil olarak fiyatlar vermekteyiz.

Kupa Bardak Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Kupa bardak fiyatları, birden fazla kupa bardak baskı imkanı olması nedeniyle kişilerin yanılgıya düşmesine neden olmaktadır. Bu imkanların her birinin farklı farklı maliyetleri, avantajları, dezavantajları ve kısıtlamaları bulunmaktadır. Dolayısıyla ortaya farklı kupa bardak fiyatları çıkmaktadır.
Göster
Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler
KupaBardakToptan.Com olarak ilk yola çıktığımız günde belirttiğimiz üzere kupa baskı sektöründe benzersiz hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca, ilk günkü özveri, memnuniyet ve kaliteli odaklı hizmet anlayışımızdan bir an olsun vazgeçmedik. Bu vesileyle bizden bir kez hizmet alan kişi ve firmalar tereddütsüz tekrar hizmet almak ile kalmayıp, yakın çevresine de bizi tavsiye ettiler.
Göster
Baştan Sona Kupa Bardak Baskı İmkanı
Kupa bardak baskı yaptırılmak istenildiğinde, baskısı yapılmak istenilen görsel geniş ya da dar olabilir. Bir diğer durumda ise bardağın hem önünde hemde arkasında aynı veya farklı görsellerin olması istenebilir. Bu gibi durumlarda size verilen fiyat her ne kadar kabul edebileceğiniz bir fiyat olsa dahi, sonrasında söz konusu fiyatın tek taraf için geçerli olduğuna dair kötü […]
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın