iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

Baskılı kupa bardak

Baskılı kupa bardak hizmeti veren firmamız, yılların tecrübesi doğrultusunda profesyonel ve memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Piyasa standartlarının üzerinde, renk ve taraf kısıtlamasız kupa bardak baskı çalışması yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar için 1 renk, 2 renk, 3 renk gibi ayrı ve ek fiyatlandırmalar yapmamaktayız. Bardağın önüne ayrı, ön-arka ayrı şeklinde fiyatlandırmada yapmamaktayız. Herşey dahil fiyatlar sunmaktayız. Pek çok kupa bardak baskı çalışması yapan firmanın aksine bardakların her birini balonlu naylonlara sarmaktayız. Balonlu naylona sarma işleminin ardından her bir kupa bardağı kendilerine ait kutularına koymaktayız.

İsme özel baskılı kupa bardak siparişlerinde ise, bardağın üzerinde yazan ismi kupa bardağın kutusunun üzerine etiketlemekteyiz. Bu sayede her bir bardağı kutusundan çıkarıp ismini görmektense, her bir bardağın kutusuna bakarak kutunun içinde hangi isimli bardak olduğunu görebilmektesiniz.

Kupa bardak hizmetimize, arzu ettiğiniz çalışmaya ya da herhangi bir konuda bizimle iletişim sayfamızdan yer alan telefon numaralarımızdan, mail adresimizden ya da iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde merak ettiğiniz konuya dair dönüş sağlamaktayız.

Türkiye 'nin Her Yerine Kupa Bardak Baskı
Kupa bardak baskı çalışmalarımızı anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gerekli önlemleri alarak Türkiye ‘nin her yerine gönderimini sağlıyoruz.
Göster
Yılbaşı Baskılı Kupa Bardak Yaptırmak İçin Nedenler
Yılbaşı baskılı kupa bardak yaptırmak, kupa bardak baskı çalışması yaptırmak için en ideal dönemlerin başında gelmektedir. Zira yılbaşı hem kişilerin sevdiklerine hem de firmaların promosyon amaçlı mevcut ve potansiyel müşterilerine hediye vermek için en ideal dönemdir.
Göster
Yıkamaya Dayanıklı Kupa Bardak Kullanıyoruz
Yıkamaya dayanıklı kupa bardak kullanma nedenimiz, kupa bardak baskı çalışmalarımızda memnuniyete son derece önem veriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Zira firmamızın temel inançları arasında, memnuniyet sağlayabildiğimiz sürece devamlılık ve büyüyebilme inancı yer almaktadır.
Göster
Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler
KupaBardakToptan.Com olarak ilk yola çıktığımız günde belirttiğimiz üzere kupa baskı sektöründe benzersiz hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca, ilk günkü özveri, memnuniyet ve kaliteli odaklı hizmet anlayışımızdan bir an olsun vazgeçmedik. Bu vesileyle bizden bir kez hizmet alan kişi ve firmalar tereddütsüz tekrar hizmet almak ile kalmayıp, yakın çevresine de bizi tavsiye ettiler.
Göster
Kupa Bardak Galeri ve Örnek Çalışmalarımız
Kupa bardak galeri ve örnek çalışmalarımız sayfası ile artık yaptığımız profesyonel kupa bardak baskı çalışmalarımıza dair örnekler görebileceksiniz.
Göster
Yaptığımız En Anlamlı Kupa Baskı Çalışması
Kupa Bardak Toptan olarak, toptan kupa baskı hizmeti vermeye başladığımız günden bu yana henüz 1 yıl geçmiş olmasına karşılık yüzlerce firma, proje ve kişiye hizmet verdik. Hizmet verdiğimiz firma ve projelerden çok azına referanslarımız arasında yer vermekteyiz. Her bir kupa baskı işine aynı özveri ve profesyonellik ile yaklaştık. Fakat bir çalışmamız, yaptığımız tüm baskılı kupa bardak çalışmalarımız […]
Göster
Kupa Bardak Toptan 1 Yaşında!
Firma olarak toptan baskılı kupa bardak hizmeti talebi alımları için hayata geçirdiğimiz KupaBardakToptan.Com 1 Yaşında! 1 yılda yüzlerce firma, proje ve kişiye kupa baskı hizmeti verdik. 10 binlerce kupa bardak baskısı gerçekleştirdik. Peki geride bıraktığımız 1 yılda kupa baskı hizmetimize dair neler yaşadık, bunlara bakalım.
Göster
KupaBardakToptan.Com ile Kazanın
KupaBardakToptan.Com olarak benzersiz baskılı kupa bardak hizmeti sunduğumuz gibi, herkese baskılı kupa bardaklar ile gelir elde etme imkanı sunuyoruz. Üstelik bayi olmak için benzer sistemlerin aksine hiçbir ücret ödemiyor ve sözleşme imzalamıyorsunuz. 
Göster
Düz Kulplu Beyaz Kupa Bardak
En çok tercih edilen kupa bardak modeli olan düz kulplu beyaz kupa bardak, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra herkese hitap etmektedir. Ağırlıklı olarak firmalar tarafından promosyon kupa bardak olarak alınmasının haricinde, bireysel olarak kullanmak ve hediye etmek maksatlı da tercih edilmektedir.
Göster
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
KupaBardakToptan.Com olarak kurban bayramınızı kutlar, herkese sevdikleri ile güzel bir bayram geçirmesini dileriz. Ayrıca kurban bayramında da, baskılı kupa bardak yaptırmak istemeniz durumunda sitemiz ve iletişim kanallarımız baskılı kupa bardak ile ilgili olarak hizmetinizdedir =)
Göster
1 2 3
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın