iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

Fincan Baskı

Fincan baskı, Türk Kahvesi Fincanı üzerine arzu edilen görselin, renk ve taraf kısıtlaması olmaksızın yapılan baskı çalışmasıdır.

Kupa baskı çalışmalarında olduğu gibi Türk Kahvesi fincanına da arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk ve taraf kısıtlamasız baskısını gerçekleştirebiliriz. Ayrıca her bir renk için ya da taraf için ekstra ücretlendirmemiz bulunmamaktadır.

Her bir fincan ahşap tabakları ile gönderilmektedir. Ayrıca minimum 6 adet Türk Kahvesi fincanı siparişi kabul edilmekte olup, gönderimler 6’lı setler halinde yapılmaktadır.

Elbette 6 ve katlarında sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin 15 adet Türk Kahvesi fincanı siparişi verebilirsiniz. Bu durumda 2 adet 6’lı set, 3 adet tekli kutularda gönderim sağlanmaktadır.

Fincan Baskı Siparişi

Fincan baskı siparişi, bardak baskı siparişlerinde olduğu gibidir. Öncelikli olarak tarafımıza baskısının yapılmasını istediğiniz görseli göndermeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz görselin formatının PDF, PNG ve PSD olması ilk tercihlerimiz arasında gelmektedir. Zira bu formatlarda görsel kalite kaybı yaşanmamaktadır.

Ayrıca fincanın önüne ve arkasına ayrı ayrı baskı yapılacak ise 650×650 piksel ebatlarında olmalıdır. Fincanın başından sonuna uzanan bir baskı yapılacaksa 1600 piksel genişliğe, 650 piksel yüksekliğe sahip olmalıdır.

Göndermiş olduğunuz görsel ve talepleriniz doğrultusunda tarafınıza bir ön izleme çalışması yapılmaktadır. Tarafınıza hızlı ön izleme çalışması hazırlayabilmemiz için, arkası şeffaf PNG formatlı görseller göndermeniz gerekmektedir.

Hazırlamış olduğumuz ön izleme çalışması sizin onayınıza sunmaktayız. Siz onay verdikten sonra ödeme aşamasına, sonrasında baskı aşamasına geçilmektedir. Görüşmelerimiz üzerinden belirttiğimiz süre zarfında da gönderim sağlamaktayız.

Baskılı Türk Kahvesi fincanı sipariş, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yine iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan, mail adresimizden ya da WhatsApp numaramız üzerinden bize yazabilirsiniz.

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Çalışması
Türk kahvesi fincanı baskı çalışmalarımız, Kupa Bardak Toptan ‘dan hizmet alan kişi ve firmaların yoğun talepleri üzerine başlamış bulunmaktadır.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın