fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

baskılı kupa

Baskılı kupa ihtiyaçlarınıza sadece bardak ve görsel baskı değil, beraberinde gerekli pekçok unsuru bir arada bulunduran bir hizmet sunmaktayız. Öyle ki, her bir bardağa başından sonuna kadar renk ve taraf kısıtlamasız baskı yapıyoruz. 1 renk, 2 renk, 3 renk gibi her renk sayısı için ayrı ücretlendirme yapmıyoruz. Binlerce hatta milyonlarca renge sahip bir görselin baskısını bardağa tam arzu ettiğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde pek çok baskılı kupa çalışması yapan kişi ve firmanın aksine, bardağın ön tarafı için ayrı, ön-arka tarafına yapılacak baskı için ayrı ücret talep etmiyoruz.

Tüm bunlarla yetinmeyip, baskı işlemi sonrası her bardağı tek tek balonlu naylonlara sarıyoruz. Bu şekilde kargoda kırılmalara karşı ekstra maliyetler üstlenerek güvenlik önlemleri alıyoruz.

Balonlu naylona sarma işleminin ardından her bir bardağı kendilerine ait kutularına koyuyoruz. İsme özel kupa bardak baskı çalışmalarında ise, kutunun içinde yer alan bardakta kimin adı yazıyorsa onun adını bardağın kutusuna etiketliyoruz. Bu sayede her bir bardağı kutusundan çıkarıp kontrol etme zahmetinden sizi kurtaruyoruz. Direkt olarak bardağın kutusuna bakarak içerisinde kimin adının yazılı olduğu bardağın olduğunu bilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Tüm bu hizmetlerimiz ve daha fazlası için bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Kupa Baskı Hizmetinde Güvenirlik
Kupa baskı çalışmaları yaptıracak kişi ya da firmaların en büyük sorun yaşadığı konular arasında güvenirlik ilk sıralarda gelmektedir. Bu konuda söz konusu güvensizlikleri giderecek ana unsurları ele alacağız.
Göster
Kupa Bardak Galeri ve Örnek Çalışmalarımız
Kupa bardak galeri ve örnek çalışmalarımız sayfası ile artık yaptığımız profesyonel kupa bardak baskı çalışmalarımıza dair örnekler görebileceksiniz.
Göster
Ücretsiz Görsel Düzenleme Yapıyoruz
Baskılı kupa bardak hizmetinde, kupa bardağın üzerinde yer alacak olan görselin güzel görünmesi son derece önemlidir. Fotoğraf kağıdına basılmış gibi canlı, kaliteli ve göze hitap etmesi gerekmektedir. KupaBardakToptan.Com olarak baskılı kupa bardak üzerinde yer alacak görselin en iyi şekilde görünmesi için ücretsiz görsel düzenlemeler yapıyoruz.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın