iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

Türk Kahvesi Fincanı

Türk Kahvesi Fincanı pek çok kişi ve firmanın yoğun talebi nedeniyle artık Kupa Bardak Toptan ‘da ki ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kupa Bardakta olduğu gibi üzerine arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz. 1 renk, 2 renk, 3 renk gibi ek fiyatlandırmalar yapmamaktayız. Aynı şekilde fincanın tarafına göre de ek fiyatlar vermemekteyiz. Dolayısıyla baskısının yapılmasını istediğiniz görselin rengini ve tarafını düşünme derdinden sizi kurtarmaktayız.

Türk kahvesi fincanının kendisine ait tabağı bulunmaktadır. Genel olarak ahşap tabaklı Türk kahvesi fincanına baskı çalışması yapmaktayız. Lakin talep doğrultusunda ahşap tabak haricinde de Türk kahvesi fincanı gönderimi sağlayabiliriz.

Minimum 6 adetten başlayan adetlerde sipariş verme imkanı sunmaktayız. 6’lı set kutularında gönderim sağlamaktayız. Lakin 6 ve katlarında sipariş verme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. 15 adette sipariş verme imkanı sunmaktayız. Bu doğrultuda 2 adet 6’lı set kutularında, 3 adet kupa bardak kutusunda gönderim sağlamaktayız.

İster 6’lı set kutusunda olsun, ister adetli gönderimlerde olsun, her bir fincanı balonlu naylona sarmaktayız. Kutularına koyduğumuz fincanların kutularını da ek olarak balonlu naylonlara sarmaktayız. Bu sayede kargoda meydana gelecek kötü sürprizlere karşı ekstra güvenlik önlemleri almaktayız.

Türk Kahvesi Fincanı
Evinizde, iş yerinizde kullanmak, hediye etmek, satış yapmak ya da daha sayılabilecek pek çok amaç için tercih edebileceğiniz bir üründür.

Baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza göndermeniz durumunda sizin için bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız. Ön izleme çalışmasında düzeltilmesini talep ettiğiniz bir unsur olması durumunda ücretsiz olarak görsel düzenleme çalışması yapmaktayız. Görsel düzenlemeyi gerçekleştirdikten sonra tarafınıza tekrar bir ön izleme çalışması yapmaktayız. Ön izleme çalışmanızı siz onayladıktan sonra baskı çalışmasına başlamaktayız.

Üzerinde arzu ettiğiniz görselin baskısı bulunan Türk kahvesi fincanına sahip olmak için bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Çalışması
Türk kahvesi fincanı baskı çalışmalarımız, Kupa Bardak Toptan ‘dan hizmet alan kişi ve firmaların yoğun talepleri üzerine başlamış bulunmaktadır.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın