iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Konik Kupa Bardak Baskı Çalışması

Konik Kupa Bardak Baskı Çalışması

Kupa baskı çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Artık Kupa Bardak Toptan ‘da baskı çalışmalarına başlıyoruz.

Kupa Bardak Toptan olarak firmamızın kurulduğu günden yana kalite ve memnuniyet odaklı hizmetimiz sayesinde çok sevildik. Sadece yapmak için çıktığımız bu yolda, kalite ve memnuniyet odaklı hizmetimiz ile “sizden başka ne ürün alabiliriz?” şeklinde farklı ürün talepleri aldık. Bu doğrultuda farklı ürünlerin baskı çalışmalarına da başladık. Bunların arasında tişört baskı, Türk Kahvesi Fincanı baskı, bardak altlığı baskı, çanta baskı gibi daha sayabileceğimiz pek çok ürün bulunuyor. Çalışmasını yaptığımız bütün ürünlerimize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz; https://www.kupabardaktoptan.com/urunlerimiz/

Ürün çeşitliliğimizi sadece kupa bardak harici ürünlerde değil, aynı zamanda kupa alanında da genişletmeye çalışıyoruz. Sistemimizi her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Piyasada standart olarak satışı gerçekleştirilen kupa bardaktan farklı kupa bardak modelleri sunuyoruz. Bu doğrultuda sistemimize yenilik katarak konik kupa çalışmalarına başlıyoruz. Bu vesileyle renk ve taraf kısıtlamasız kupa baskı yapılabilen bütün kupa bardaklara baskı çalışması yapma imkanına sahip olmuş bulunmaktayız.

Konik Kupa Bardak Baskı

Konik kupa bardak, standart kupa bardaktan farklı olarak üst çapı, alt çapına oranla daha geniş bardak modelidir. Görünümünün son derece şık olmasının yanı sıra normal ve oval kupa bardak modelinden bir dezavantajı bulunmaktadır. Söz konusu dezavantaj; Normal ve oval kupa bardak modeline bardağın başından sonuna uzanan baskı yapma imkanı bulunuyorken, konik kupa bardak modeline sadece arkalı ve önlü olarak baskı yapma imkanı bulunmaktadır. Bununda temel nedeni bardağın yapısından ileri gelmektedir.

Normal ve oval kupa bardakta olduğu gibi konik kupa bardaklara da renk ve taraf kısıtlamasız baskı yapma imkanı sunmaktayız. Yani renk sayısına ya da tarafına göre ekstra ücretlendirmemiz bulunmamaktadır. Baskılı konik kupa bardak için baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza göndermeniz durumunda sizin için bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız.

Görselin 1100×1100 piksel standartlarında olması gerekmektedir. Ayrıca tarafımıza gönderilmesini arzu ettiğimiz görselin formatları PNG, PDF ya da PSD formatlarında olması ilk tercihlerimiz arasında gelmektedir.

Baskılı konik kupa bardak çalışmamıza dair daha fazla bilgi almak veya talepte bulunmak için bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde yine iletişim sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan arayabilir, WhatsApp ‘tan yazabilirsiniz. Hem bilgi almak veya talepte bulunmak hem de görsel göndermek için iletişim sayfamızda yer alan mail adresimizden bize mail gönderebilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın