fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

kupa bardak

Kupa bardak çalışmalarımızı son teknoloji sistemimiz ile renk ve taraf kısıtlamasız, profesyonellik ve memnuniyet odaklı gerçekleştirmekteyiz. Kupa bardak siparişleriniz için sadece ön baskı için ayrı, ön-arka için ayrı, 1 renk için ayrı, 2-3-4 renk için ayrı fiyatlandırma yapmamaktayız.

Üzerine baskı yaptığımız kupa kalitesi, piyasa standartlarının üzerindedir. Porselen bardak üzerine baskı yaptığımız gibi, yapılan baskılarda solma, kolay çıkma problemleri görülmemektedir. Kupa bardağınızın üzerindeki görselin yıllar boyunca ilk günkü canlılıkta olmasını istiyorsanız, elde yıkamanızı, bulaşık süngerinin yumuşak tarafını kullanmanızı, baskının üzerini sert bir cisim ile kazımamanızı öneririz.

Kaliteli bardak kullanmamız nedeniyle, bardaklarda sapını çekmeniz durumunda kolay kırılma, çatlama ve çapak gibi sorunlar görülmemektedir. Ayrıca baskılı olmayan bardak satışımız bulunmamaktadır. Zira firmamız baskılı olmayan bardak satışı gerçekleştiren bir firma değil, kupa bardakların üzerine baskı hizmeti veren bir firmadır.

Hizmetimiz ve ürünlerimize dair merak ettiğiniz soruları bize iletişim sayfasında yer alan mail adresimizden, telefon numaralarımızdan ve iletişim formumuzdan iletebilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde hizmetimiz ve ürünlerimize dair merak ettiğiniz soruları cevaplamaktayız.

Yılbaşı Kupa Baskıları da Son Haftaya Kalmasın
Kupa bardak siparişlerinin yoğun olduğu dönemlerden biri yılbaşı. Bu nedenle tavsiyemiz yılbaşı kupa baskıları da son haftaya kalmasın 🙂
Göster
Öğretmenler Günü Kupa Bardak Tasarımları
Sizlere 24 Kasım Öğretmenler günü ve daha sonrası için birbirinden güzel 24 öğretmenler günü kupa bardak çalışması hazırladık.
Göster
Öğretmenler Günü Kupa Baskıları Son Haftaya Kalmasın
Öğretmenler günü kupa baskı çalışmalarını son haftaya bırakmayın. Öğretmenlerimiz zamanında bardaklarına sahip olabilsinler.
Göster
Sapı ve İçi Renkli Kupa Baskı Çalışması
Kupa bardak baskı çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Artık sapı ve içi renkli kupa baskı çalışmalarımıza başlıyoruz.
Göster
Oval Kupa Bardak Baskı Çalışması
Oval kupa bardak, standart düz kupa bardak istemeyenler için ideal bir alternatif ürünümüz olup, herkes tarafından beğenilmektedir.
Göster
Kupa Bardak Siparişleri İçin Neden Kapıda Ödeme Yok?
Kupa bardak siparişi vermek isteyen pek çok kişi kapıda ödeme talep ediyor lakin reddetmek zorunda kalıyoruz. Nedenlerini bu konuda açıklayalım.
Göster
Yılbaşı Baskılı Kupa Bardak Yaptırmak İçin Nedenler
Yılbaşı baskılı kupa bardak yaptırmak, kupa bardak baskı çalışması yaptırmak için en ideal dönemlerin başında gelmektedir. Zira yılbaşı hem kişilerin sevdiklerine hem de firmaların promosyon amaçlı mevcut ve potansiyel müşterilerine hediye vermek için en ideal dönemdir.
Göster
Bardak Baskı Siparişlerinizi Son Günlere Bırakmayın
Bardak baskı çalışmalarında yaşanılan en ciddi sorunlar arasında, yaklaşmakta olan özel gün ve haftalara birkaç gün kala gelen siparişler yer almaktadır. Zira kupa baskı çalışmaları sipariş verildikten hemen sonra gönderilme imkanına sahip çalışmalar değildir. Dolayısıyla özel gün ve haftalardan 1-2 gün önce sipariş vermeye çalışmanız çeşitli problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.
Göster
Kupa Bardak Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Kupa bardak fiyatları, birden fazla kupa bardak baskı imkanı olması nedeniyle kişilerin yanılgıya düşmesine neden olmaktadır. Bu imkanların her birinin farklı farklı maliyetleri, avantajları, dezavantajları ve kısıtlamaları bulunmaktadır. Dolayısıyla ortaya farklı kupa bardak fiyatları çıkmaktadır.
Göster
Yıkamaya Dayanıklı Kupa Bardak Kullanıyoruz
Yıkamaya dayanıklı kupa bardak kullanma nedenimiz, kupa bardak baskı çalışmalarımızda memnuniyete son derece önem veriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Zira firmamızın temel inançları arasında, memnuniyet sağlayabildiğimiz sürece devamlılık ve büyüyebilme inancı yer almaktadır.
Göster
1 2 3
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın