iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

Türk Kahvesi Fincanı Baskı

Türk Kahvesi Fincanı baskı, kupa bardak baskı çalışmalarımızda olduğu gibi renk ve taraf kısıtlamasız olarak yapılmaktadır. Arzu ettiğiniz tüm görselleri Türk kahvesi fincanına baskısını gerçekleştirebiliriz.

Baskısının yapılmasını istediğiniz görsel için 1 renk, 2 renk, 3 renk gibi sınırlamalar, renk ve taraf sayısı arttıkça ekstra ücretlendirme yapmamaktayız.

Her bir Türk Kahvesi Fincanı kendisine ait ahşap tabakları ile gönderilmektedir. Farklı tabak seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Minimum 6 adet Türk Kahvesi Fincanı siparişi kabul edilmektedir. Ayrıca 6’lı setler halinde gönderim yapılmaktadır. Fakat 6 ve katlarında sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin 15 adet Türk Kahvesi Fincanı siparişi de verebilirsiniz. Bu doğrultuda 2 adet 6’lı set, 3 adet Türk Kahvesi fincanını ise adetli kutularda gönderim sağlamaktayız.

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Siparişi

Baskılı Türk Kahvesi fincanı sipariş süreci, baskılı kupa bardak sipariş süreci ile aynıdır. Tarafımıza baskısının yapılmasını istediğiniz görseli göndermeniz durumunda bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız.

Tarafımıza gönderilmesini öncelikli olarak arzu ettiğimiz görsel formatları PNG, PDF ya da PSD formatlarıdır. Kısa sürede tarafınıza ön izleme çalışması hazırlayabilmemiz için ise ilk tercihimiz, arkası şeffaf PNG formatlı görsellerdir.

Görsellerin ebatları öne ve arkaya ayrı ayrı baskı yapılacak ise minimum 650×650 piksel ebatlarında olmalıdır. Türk kahvesi fincanının başından sonuna uzanan bir baskı yapılacak ise 1600 piksel genişlik, 650 piksel yükseklik standartlarında olmalıdır.

Arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını gerçekleştirebileceğimiz baskılı Türk Kahvesi Fincanı siparişleriniz için bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan, mail adresimizden ya da WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz. Merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinize en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Çalışması
Türk kahvesi fincanı baskı çalışmalarımız, Kupa Bardak Toptan ‘dan hizmet alan kişi ve firmaların yoğun talepleri üzerine başlamış bulunmaktadır.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın