fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Çalışması

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Çalışması

çalışmalarımız, Kupa Bardak Toptan ‘dan hizmet alan kişi ve firmaların yoğun talepleri üzerine başlamış bulunmaktadır.

Kupa Bardak Toptan olarak kurulduğumuz günden bu yana misyonumuz her daim kalite ve memnuniyet odaklı hizmet vermek oldu. Zira ancak bu şekilde hizmet verdiğimiz kişi ve firmaların bizden tekrar hizmet alacağına, yakın çevresine bizi tavsiye edeceklerine inandık. Aynı zamanda bunu sağlayabilmenin, firmamızın devamlılığı açısından da hayati öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Öyle ki, son dönemde aldığımız siparişlerin neredeyse yarısı, daha önce Kupa Bardak Toptan ‘dan hizmet alan kişi ve firmalar. Pek çok kişi ve firma, sunduğumuz kalite ve memnuniyet odaklı hizmetimiz sayesinde bizden tekrar tekrar hizmet almakta ve yakın çevresine bizi tavsiye etmekte. Bu misyonumuzu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kupa Bardak Toptan ‘dan hizmet alan kişi ve firmalar, sunmuş olduğumuz kalite ve memnuniyet odaklı hizmet sayesinde bizden sadece kupa bardak değil, farklı ürünlerde talep etmekteler. Kupa bardak haricinde pek çok ürüne baskı yapma imkanımız olduğu halde, sitemizin adı Kupa Bardak Toptan olduğu için, bu ürünleri çok fazla öne çıkarmadık. Lakin gelen taleplere cevap verebilmek için, geçtiğimiz aylarda baskı yapabileceğimiz ürünlere dair bir liste oluşturduk. Listemize en son katılan ürün ise .

Türk Kahvesi Fincanı

çalışması, çok fazla kişi ve firma tarafından talep edildi. Lakin bu imkanı sunabilmek ekipman gerektirmesi nedeniyle bu talebe uzun süre üzülerek olumsuz cevap vermek durumunda kaldık. Gelen yoğun talepler nedeniyle gerekli ekipman gereksinimini karşılayıp, artık fincan baskı çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.

Artık ister firmanız bünyesinde kullanmak, ister hediye etmek, ister kişisel kullanım, ister satış ya da istediğiniz herhangi bir amaçla Türk kahvesi fincanı baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

Türk Kahvesi Fincanı Baskı

Kupa bardakta olduğu gibi Türk kahvesi fincanı baskı çalışmalarımızda da kalite ve memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz. Yine kupa bardakta olduğu gibi fincan baskı çalışmalarımızda da renk ve taraf kısıtlaması bulunmamaktadır. Dolayısıyla arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz. Bu aynı zamanda her bir ek renk ya da taraf için ekstra ücret talep etmediğimiz anlamına gelmektedir.

Elbetteki her bir Türk kahvesi fincanı kendisine ait tabaklarında gönderilmektedir. Genel olarak ahşap tabaklarıyla beraber gönderim sağlamaktayız. Lakin ahşap tabak istenmemesi durumunda alternatif tabak bulunmaktadır.

Fincan baskı çalışmalarımıza ve özelliklerine dair ayrıntılı bilgiyi bu bağlantıdan alabilirsiniz: https://www.kupabardaktoptan.com/portfolio-view/turk-kahvesi-fincani/

Aynı zamanda soru, görüş ve talepleriniz için bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın