fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Oval Kupa Bardak Baskı Çalışması

Oval Kupa Bardak Baskı Çalışması

Oval , standart düz kupa bardak istemeyenler için ideal bir alternatif ürünümüz olup, herkes tarafından beğenilmektedir.

Kupa Bardak Toptan olarak, herkesin beğenisine ve zevkine hitap eden ürünlerin baskı çalışmasını yapmaya gayret göstermekteyiz. Piyasada genel olarak standart olarak düz kulplu beyaz kupa bardak bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak tarafımıza gelen siparişlerde düz kulplu beyaz kupa bardak modelidir. Fakat standardın ve alışılmışın dışında kupa bardak isteyenlere de alternatif bir ürün modeli sunmaktayız.

Oval kupa bardak özetle, standart kupa bardağa nazaran alt çapı daha dar olan kupa bardak modelidir. Görüntüsü itibariyle sadece standart kahve bardağı değil, aynı zamanda çay fincanına da benzemektedir. Oval kupa bardağın üst çapı ve yüksekliği, standart kupa bardak ile aynıdır. En ciddi farkları, standart kupa bardağın üstünden tabanına kadar baskı yapma imkanı varken oval kupa bardağın baskı olanı daha kısadır. Dolayısıyla standart kupa bardağa 9 santimetre yüksekliğinde baskı yapılabiliyorken, oval kupa bardağa 6,5 santimetre baskı yapma imkanı bulunmaktadır.

Bu doğrultuda oval bardağa baskı yapılmasını talep edenlerin öncelikli olarak, baskısını yaptırmak istedikleri görselin, oval kupa bardağa uygun olmasını tavsiye ederiz. Yani yükseliği daha kısa ve geniş tasarımlar oval bardak için çok daha uygundur. Uzun bir görsel için standart olarak düz kulplu beyaz kupa bardak tavsiye etmekteyiz.

Çalışması

Oval bardağa baskı çalışması, standart kupa bardak baskı çalışması için sunduğumuz imkanlar ile aynıdır. Bardağın başından sonuna kadar renk ve taraf kısıtlamasız baskı yaptırma imkanı sunmaktayız. Dolayısıyla 1 renk, 2 renk, 3 renk, 4 renk gibi, her renk için ayrı fiyatlandırmalar yapmamaktayız. Bunun yanı sıra bardak baskı çalışmalarında bardağın önüne bir fiyat, önüne ve arkasına olması durumunda ayrı fiyat vermemekteyiz. Fiyatlarımız yapılan bardak baskı çalışmasına göre değil, sipariş adedine göre değişmektedir. Ayrıca baskısını gerçekleştirdiğimiz her bir kupa bardak kutusunda gönderilmektedir.

Baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza iletmenizin akabinde, size bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız. Bu sayede baskısı yapılacak görselin bardağın üzerinde nasıl duracağına dair fikir sahibi olma imkanınız bulunmaktadır.

Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi, bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden iletebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın