iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Kupa Bardak Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kupa Bardak Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

, birden fazla imkanı olması nedeniyle kişilerin yanılgıya düşmesine neden olmaktadır. Bu imkanların her birinin farklı farklı maliyetleri, avantajları, dezavantajları ve kısıtlamaları bulunmaktadır. Dolayısıyla ortaya farklı fiyatları çıkmaktadır.

Kupa bardak toptan olarak kişilere pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da en sağlıklı bilgiyi vermeye çalışacağız. Bilgi verirken firmamızın sahip olduğu ve kullandığı dijital baskı sistemleri ve diğer sistemler şeklinde konuyu iki ayrı şekilde ele alacağız. İlk olarak diğer baskı sistemleri hakkında bilgi verelim.

Diğer Sistemler

Diğer sistemler (serigrafi, tampon baskı, fırınlama ve diğerleri) açısından uygun fiyatlar sunabilirler. Fakat söz konusu fiyat maliyetleri ve imkanları doğrultusunda bazı kısıtlamalar getirmektedir.

Bu kısıtlamaların arasında minimum sipariş adetleri 200 civarı olmaktadır. Ayrıca en az 200 civarı sipariş verecek olmanız durumunda da, her bir bardağın aynı görsele sahip olması gerekmektedir. Dolayısıyla 100 tane tane farklı görsel, 100 tane farklı görsel ya da her bir bardağa farklı isim şeklinde baskı yaptıramazsınız.

Bir diğer dezavantaj ise arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptıramazsınız. Baskısını yaptırmak istediğiniz görsel maksimum 4 civarı renkten oluşmalıdır.

Bu sistemde bardak özgürlüğü bulunmaktadır. Dolayısıyla çok düşük maliyetler ve kalitedeki bardaklara da baskı yapma imkanı bulunmaktadır. Bu da, bu sistem ile yapılan baskılarda daha uygun kupa bardak fiyatı verme imkanı sunmaktadır.

Dijital Baskı

Dijital baskı yani KupaBardakToptan.Com olarak sahip olduğumuz sistemin en büyük avantajı 1 adet dahi kupa bardak baskı imkanı sunmasıdır. Elbette KupaBardakToptan.Com olarak, toptan satış yapmamız nedeniyle biz minimum 10 adet sipariş kabul etmekteyiz. 10 adedin altında sipariş verme imkanını HediyeGerek.Com adlı e-ticaret sitemiz üzerinden sunmaktayız.

Dijital baskı ile arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz. Öyle ki, sizin sevdikleriniz ile çekildiğiniz bir fotoğrafı olduğu gibi kupa bardağa baskı yapabilmekteyiz.

Siparişinizdeki bütün görseller ve yazılar aynı olmak zorunda da değildir. Örneğin 20 adet kupa bardak siparişi verecek olmanız durumunda 15 tanesini ayrı, 5 tanesini ayrı baskı yaptırabilirsiniz.

Dijital baskı sistemi ile baskı yapmanın maliyeti, diğer baskı sistemleri ile yapılan baskı maliyetlerinden yüksektir. Söz konusu maliyetin en büyüğü, dijital baskı sistemleri ile baskı yapılmasına imkan tanıyan bardaklardır. Zira dijital baskı sistemleri ile her bardağa baskı yapılamamaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli sarf malzemelerde maliyetler arasında yer almaktadır.

Elbette dijital baskı sistemleri ile kupa bardak baskı yapılmasına imkan tanıyan bardaklar arasında uygun fiyatlı olanlar vardır. Fakat kalitesiz ve uygun fiyatlı kupa bardaklarda birkaç yıkama sonrası solma ve kolay kırılma gibi sorunlar görülmektedir.

Kupa Bardak Toptan Ayrıcalığı

Bu noktaya kadar sistemler arasındaki farklılıkları ele aldık. KupaBardakToptan.Com olarak biz ne gibi farklılıklara sahibiz, kısaca bahsedelim.

Dijital baskı sistemine sahip olmamız nedeniyle renk kısıtlamasız, bardağın başından sonuna kadar, arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yapmaktayız.

Baskısını yaptığımız her bir kupa bardağı tek tek balonlu naylonlara sarmaktayız. Balonlu naylona sarma işleminde her bir bardağı tek tek kutularına koymaktayız.

Piyasadaki en gelişmiş ve en kaliteli sonuçlar alma imkanı sunan dijital baskı sistemine sahibiz.

Ayrıca kalite ve memnuniyet odaklı misyonumuz ile yıkamaya dayanıklı, kaliteli kupa bardaklar kullanmaktayız.

SONUÇ

Netice olarak diğer sistemler ile yapılan baskılarda belirtilen kupa bardak fiyatları ile dijital baskı sistemleri ile yapılan baskılardaki kupa bardak fiyatları birbirinden farklıdır. Sunulan imkanlar ve maliyetler doğrultusunda fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Diğer sistemlerde örneğin 5 TL ‘ye satılan kupa bardak, dijital baskı sistemlerinde 10 TL ‘ye satılıyorsa, bu dijital baskı sistemlerinin %100 ‘ün üzerinde kar koyduğu anlamına gelmemektedir. Aksine maliyetleri doğrultusunda çok daha az kar etmesi söz konusudur.

KupaBardakToptan.Com olarak en kaliteli ürün ve hizmeti, en uyguna mal ederek, en uygun fiyatları vermeye çalışmaktayız. Dolayısıyla verdiğimiz fiyatların kalite, işçilik, maliyetler göz önüne alındığında son derece uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın