iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Yılbaşı Baskılı Kupa Bardak Yaptırmak İçin Nedenler

Yılbaşı Baskılı Kupa Bardak Yaptırmak İçin Nedenler

Yılbaşı yaptırmak, baskı çalışması yaptırmak için en ideal dönemlerin başında gelmektedir. Zira yılbaşı hem kişilerin sevdiklerine hem de firmaların promosyon amaçlı mevcut ve potansiyel müşterilerine hediye vermek için en ideal dönemdir.

Bu dönemde KupaBardakToptan.Com ‘dan baskılı kupa bardak yaptırmak için çok sayıda nedeniniz bulunmaktadır. Şimdi bu nedenlere beraber göz atalım.

Yılbaşı Baskılı Kupa Bardak

*Hediyelerin verildiği dönem olan yılbaşı dönemi firmaların mevcut ve potansiyel müşterilerine hediyeler vermesi için en ideal dönemdir. Bu sayede mevcut müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmalarının yanı sıra, potansiyel müşterileri içinde tercih edilme olasılıklarını arttırırlar.

*Firmalar sadece mevcut ya da potansiyel müşterilerine hediye vermelerinin yanı sıra çalışanlarını da düşünmek durumundadır. Neticede firma bünyesinde çalışan kişilerin memnuniyet ve performanslarını arttırmaya yönelik atılan her adım firmanın kendisine ciddi faydalar sağlamaktadır.

Üzerinde çalışanlarınızın adının yazılı olduğu kupa bardaklar yaptırıp, bunları yılbaşında hediye ederek, memnuniyet ve performans arttırabilirsiniz. Aynı zamanda şirketinizdeki çalışanların su içmek için kullandığı plastik bardak giderinden de kurtulmuş olursunuz =)

*Yılbaşı her ne kadar dünyanın güneşin etrafındaki bir turunu tamamlamış olması anlamına gelse de pek çoğumuz için hediye alışverişi yaparak sevdiklerimizi mutlu etmemize vesile olan bir gündür. Hepimiz sevdiklerimize verdiğimiz hediyelerin mümkün olduğu kadar kendisine hitap etmesini ve uzun süre kullanmasını isteriz. İşte bu noktada baskılı kupa bardak yaptırmak en ideal seçenektir. Zira hediyeyi vereceğiniz kişinin adının yazılı olduğu bir kupa bardak bastırarak hem kendisine hitap eden hem de uzun yıllar kullanacağı bir hediye vermiş olursunuz.

*Bir proje ya da firma sahibiyseniz, sosyal medyada tanıtımlar yapmak ve kampanyalar düzenlemek tercih değil, mecburiyettir. Yine bunun için en ideal ürünlerden biridir. Çünkü kupa bardak hemen hemen herkesin kullandığı ve sahip olmak isteyeceği bir üründür.

Üzerinde firmanızın ya da projenizin logosu baskılı kupa bardak yaptırabilir ve kişilere sosyal medyada kampanyalar düzenleyerek bunları hediye edebilirsiniz. Bu sayede bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

*Yılbaşı hediye alıp verilen bir dönem olması nedeniyle, bu dönemde hediyelik ürün satışı fırsatları doğmaktadır. Dolayısıyla bu fırsattan yararlanmak istemeniz durumunda yılbaşı baskılı kupa bardak yaptırabilir, bunların satışını kendi e-ticaret sitenizden, sosyal medyadan ya da elden gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılı kupa bardak siparişleriniz için bizimle iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın