iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Kupa Baskı Hizmetinde Güvenirlik

çalışmaları yaptıracak kişi ya da firmaların en büyük sorun yaşadığı konular arasında güvenirlik ilk sıralarda gelmektedir. Bu konuda söz konusu güvensizlikleri giderecek ana unsurları ele alacağız.

çalışmasına başladığımız günden bu yana hizmet verdiğimiz pek çok kişi ya da firmaya güvenilir bir firma olduğumuzu anlatmak veya ispatlamak için ciddi çabalar harcadık, harcamaya devam ediyoruz. Elbette ilk dönemde kayda değer referans çalışmalarımız olmaması nedeniyle söz konusu ispatlama çabası konusunda zorluklar yaşadık. Bu uğurda bazı çalışmalara ödeme almadan başlamak durumunda kaldık.

KupaBardakToptan.Com olarak 3 yıldır aktif bardak çalışmaları yaptığımız süre zarfında, bizden bardak alımı gerçekleştiren bir kişi ya da firmayı mağdur etmedik. Aldığımız yüzlerce/binlerce siparişin 1 tanesini geciktirmedik. Her bir kupa çalışmasına gereken özeni fazlasıyla gösterdik. Yeri geldi siparişi yetiştirmek adına 36 saat aralıksız kupa bardak baskısı gerçekleştirdik.

Ne yazık ki aynı hassasiyeti, ödeme almadan kupa baskı çalışması yaptığımız kişi ya da firmalardan göremedik. Gerek güvensizlik gerekse aciliyet gerekçesi ile ödeme almadan bardak baskı çalışması yapıp gönderdiğimiz ortalama 10 firmadan 9’u ne yazık ki bizim gösterdiğimiz hassasiyeti göstermediler. Vaat edilen tarihlerde ödeme yapılmaması nedeniyle defalarca kez iletişime geçip, iyi niyetimizi zor muhafaza ederek verilen sözün yerine getirilmesini rica ettik. Üstelik söz konusu firmalar arasında ülkemizin büyük şirketleri de yer almaktadır. KupaBardakToptan.Com olarak aldığımız siparişlere hem zaman hem de kalite odaklı ziyadesiyle hassasiyet gösterirken, aynı hassasiyeti kendisine iş yaptığımız firma ve kişilerden görmememiz nedeniyle ödeme almadan kesinlikle çalışma yapmama kararı aldık.

Elbette bu durum hizmetimizi ve ürün kalitemizi görmeden ödeme yapma konusunda tereddüt eden kişi ve firmaların olmasına neden olmakta. Şimdi söz konusu bu tereddütleri giderecek unsurlardan bahsedelim.

Gelişmiş Kupa Baskı Sistemi

Dijital baskı sistemleri ile renk ve taraf kısıtlamasız baskı yapma imkanı sunulmaktadır. Yani farklı baskı sistemleri gibi 1-2-3-4 renk sınırlamaları, renk sayısına göre fiyatlandırma yapmamaktayız. Aynı şekilde “bardağın sadece önüne olursa bu fiyat, hem önüne hem de arkasına baskı yapılacaksa şu fiyat” dememekteyiz. Baskısının yapılmasını istediğiniz görselin renk ve taraf sayısına dair ziyadesiyle özgürlük tanımaktayız.

Elbette her dijital baskı sistemi kaliteli değildir. Şu anda piyasada birden fazla dijital baskı sistemi seçeneği bulunmaktadır. Bu sistemlerin bazıları uygun maliyetli ve mürekkep hazne sayısı daha düşüktür. Gelişmiş sistemlerin renk hazne sayısı daha fazladır. Dolayısıyla renk hazne sayısı daha fazla olan dijital baskı sisteminden çok daha canlı ve kaliteli görüntüler alınabilmektedir.

KupaBardakToptan.Com olarak piyasada var olan en gelişmiş dijital baskı sistemine sahibiz. Sahibi olduğumuz dijital baskı sisteminden daha gelişmişi üretilmedi. Bu da bizim baskı sistemimiz ile kötü bir sonuç alınırsa, diğer bütün baskı sistemleri ile kötü sonuç alınacağı anlamına gelmektedir. Son teknoloji baskı sistemine sahip olmak yeterli değildir. Zira baskı sistemleri uzun yıllar sorunsuz olarak ne yazık ki çalışmamaktalar. Düzenli olarak bakım çalışmaları yapılması gerekmekte. Her daim en kaliteli sonucu almak için baskı sistemimize düzenli bakım uygulamaktayız.

Ayrıca kupa bardak kalitesi olarak da, yıkamaya en dayanıklı kupa bardakları tercih etmekteyiz.

Baskılı Kupa Referanslarımız

Baskılı Kupa
TRT Spor Kupa Baskı Çalışmamız

İnternette pek çok işini iyi yapmayan hatta hiç yapmayan kişiler nedeniyle internetten alışveriş konusunda bir güvensizlik söz konusu. KupaBardakToptan.Com olarak söz konusu bu güvensizliği aşmak için elimizden gelen tüm yardımı yapmaktayız. 7/24 telefon ile iletişim imkanı sunmaktayız. Bu zamana bize bardak baskı siparişi verip, WhatsApp ‘tan yazma ya da telefon ile direkt arama yoluyla ulaşamayan hiçbir kişi ya da firma bulunmamaktadır. Ulaşmaya çalışıp, telefonun çekmemesi ya da o esnada meşgul olmamız nedeniyle cevaplayamadığımız kişilere dakikalar içerisinde biz dönüş sağlamaktayız.

Aynı zamanda bir bilişim firması olmamız nedeniyle son derece kaliteli bir web sitesine sahibiz. Web sitemizde bu konuda yaptığımız gibi sitenin çeşitli sayfalarından ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Söz konusu bu ayrıntılı bilgiler ile merak ya da tereddüt ettiğiniz konulara kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Hiç şüphesiz ki, endişeleri giderecek tüm söz ve yazılardan daha etkili olan referans kupa baskı çalışmalarımızdır. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren çeşitli nedenler ile baskısını gerçekleştirdiğimiz kupa bardakların paylaşmamaktaydık. Fakat söz konusu güvensizlik ya da tereddütleri gidermenin daha etkili bir yolu olmadığına karar verdik. Bu nedenle yaptığımız bazı kupa bardak baskı çalışmalarının görsellerin web sitemizdeki Galeri sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaktayız.

Üstelik başkalarının bardak baskı görsellerini kullanmadığımızı, her birinin baskısının firmamız tarafından yapıldığını, görsellerini paylaştığımız kupa bardakların arkasında yer alan KupaBardakToptan.Com HediyeGerek.Com DizaynUzmani.Com adreslerimiz ile ispatlamaktayız. Galeri sayfamızda yer alan çalışmalarımız bu işi yaptığımızın, referanslarımız arasında Türkiye ‘nin önde gelen firmalarının bulunması kalitemizin ispatıdır.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın