iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Yıkamaya Dayanıklı Kupa Bardak Kullanıyoruz

Yıkamaya dayanıklı kupa bardak kullanma nedenimiz, kupa çalışmalarımızda memnuniyete son derece önem veriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Zira firmamızın temel inançları arasında, memnuniyet sağlayabildiğimiz sürece devamlılık ve büyüyebilme inancı yer almaktadır.

Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar neticesinde, bizden 1 kez hizmet alan kişi ve firmaların tekrar tekrar hizmet almayı istemesi, başka hizmet ve ürün taleplerinde bulunması bize bunu defalarca kez ispatladı.

Memnuniyet sağlamanın temelinde ise kaliteli ürün kullanmak yatmaktadır. Zira kalitesiz bir ürün kullanılması durumunda tarafımızdan 1 kez hizmet alınacağı, tekrar hizmet alınmayacağını biliyoruz. Bu nedenle piyasadaki en kaliteli, yani kişilerin en temel beklentileri arasında yer alan yıkamaya dayanıklı, kaliteli kupa bardaklar tercih ediyoruz.

Bilindiği ve çalışması yaptırmak isteyenlerin en çok tereddüt ettiği sorun, üzerindeki görsellerin yıkandıkça çıkma sorunudur. Son 1 yıl öncesine kadar piyasada yer alan, baskı yapılmasına imkan tanıyan kupa bardaklarda 20-30 civarı yıkamadan sonra yapılan baskılarda solma meydana geliyordu. Bazı kalitesiz bardaklarda ise 3-4 yıkamadan sonra yapılan görsel baskıda solma ya da görselde dağılmalar meydana geliyordu. Bu nedenle uzun süreli kullanımlar için elde yıkama tavsiye ediliyordu.

Son 1 yıl itibariyle piyasada 3.000 yıkamaya kadar dayanıklı kupa bardaklar bulunmakta. Elbette bu yıkama sayısını taahhüt edenler, kupa bardak baskı yapılmasına imkan tanıyan kupa bardak satışı gerçekleştiren tedarikçi firmalar. Firmamız bünyesinde yaptığımız testlerde 100’den fazla yıkamada herhangi bir solma ya da görselde dağılma gözlemlemedik.

Yazının başında da belirttiğimiz üzere, memnuniyet odaklı olmamız, memnuniyetinde kaliteli ürün ve hizmet sunmaktan geçtiğine inanmamız nedeniyle yıkamaya dayanıklı kupa bardak tercih etmekteyiz. Elbette bu dikkat edilmemesi gereken bir durum olmadığı anlamına gelmiyor. Zira daha önceki yıkamaya dayanıklı olmayan kupa bardaklara olduğu gibi yıkamaya dayanıklı kupa bardaklara da yüksek ısı ile baskı yapılmaktadır. Makineler bulaşıkları yüksek ısılarda yıkadığı için, 2 ya da daha fazla baskılı kupa bardak birbirine temas ederek yıkanırsa, görsel transferi gerçekleşmesi söz konusudur. Bu nedenle baskılı kupa bardaklar makinede birbirine temas etmeden yıkanmalıdır.

Sunmuş olduğumuz memnuniyet ve kalite odaklı hizmetimiz vesilesiyle çok fazla başka ürün ve hizmet talepleri alıyoruz. Baskılı kupa bardak çalışmalarımız haricinde çok sayıda ürün ve hizmet sunan bir firmayız. Bu nedenle çok yakında başka ürün ve hizmetlerimize dair çalışmalarımızı web sitemizde sunacağız. KupaBardakToptan.Com ‘u takip etmeye devam ediniz. Ayrıca kupa bardak baskı çalışmaları için taleplerinizi iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden tarafımıza iletebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın