fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler

KupaBardakToptan.Com olarak ilk yola çıktığımız günde belirttiğimiz üzere sektöründe benzersiz hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 2 yıl boyunca, ilk günkü özveri, memnuniyet ve kaliteli odaklı hizmet anlayışımızdan bir an olsun vazgeçmedik. Bu vesileyle bizden bir kez hizmet alan kişi ve firmalar tereddütsüz tekrar hizmet almak ile kalmayıp, yakın çevresine de bizi tavsiye ettiler.

Sunduğumuz hizmet kalitesinin yanı sıra yaptıracak olan kişilerden tutun, bu sektöre girmek isteyen yani potansiyel rakip olacak kişilere de bilgi bazlı yardımcı olduk =) Bazen bize ya da farklı bir kupa baskı çalışması yaptıracak olan kişi ve firmaların, arzu ettiği çalışmayı daha uygun şekilde yaptırabileceklerini söyleyerek kabul etmedik. Dolayısıyla hem hizmet verdiğimiz kişilerin hem de bizden hizmet almak isteyip kabul etmediğimiz kişilerin iyiliği doğrultusunda hareket ettik.

çalışmalarının yoğun olduğu dönemlerden biri olan yılbaşı döneminde ve diğer dönemlerde yaptırmak isteyenlere bazı tavsiyelerimiz var. Söz konusu tavsiyeler çalışmasını, bize yaptıracak olanlar ve bize yaptırmayacak olanlar olmak üzere ikiye ayırıyoruz. Zira bu tavsiyeleri göz ardı etmeniz durumunda ciddi sıkıntılar yaşama potansiyeliniz bulunmaktadır.

Başka Bir Firmaya Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler

İlk etapta KupaBardakToptan.Com haricinde bir firmaya baskılı kupa bardak yaptıracak olanlara yönelik tavsiyelerimiz ile başlıyoruz.

Kupa Bardak Fiyatları

Kupa Bardak FiyatlarıPek çok bardak baskı hizmeti veren kişi ve firmaların verdikleri fiyat genel olarak herşey dahil fiyat değildir. Yani sadece kupa bardağın fiyatını veren, ön tarafa baskı için ayrı, ön-arka baskı için ayrı, 1 için ayrı, 2-3-4 için ayrı, kutulama için ayrı fiyatlar vermektedirler. İlk etapta gördüğünüz rakam size son derece cazip ve uygun fiyatlı gelebilir. Fakat arzu ettiğiniz çalışma için gerekli unsurlar, ilk etapta gördüğünüz rakama eklendiğinde toplam fiyat hesapladığınız ücretin birkaç katı olabilir.

Her şeyden ziyade burada kupa bardak alımından ziyade hizmet alımı da gerçekleştirdiğinizi unutmamanız gerekmektedir. Dolayısıyla alacağınız ürün ve hizmette her daim en ucuzu arayışına girmeniz, üründe ve hizmette de problemler olabilme ihtimalini göz önünde bulundurmanız anlamına gelmektedir.

KupaBardakToptan.Com olarak kupa sayfamızda verdiğimiz kupa herşey dahil fiyattır. Yani bardağın kendisi, arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk ve taraf kısıtlamasız baskısı, balonlu naylona sarma, kutulama hatta farklı isim olması durumunda etiketleme dahil olmak üzere herşey dahildir.

Ayrıntılı toptan listemize bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://www.kupabardaktoptan.com/kupa-bardak-fiyatlari

Baskı Öncesi Görsel Çalışma

Baskı Öncesi Görsel ÇalışmaKupa bardağa baskısının yapılmasını istediğiniz görselin kupa bardak üzerinde nasıl duracağına dair fikir sahibi olmamanız çok normaldir. Görselleri gönderirsiniz, kupa baskı yapacak kişinin söylediklerinizi doğru anlamış olması ve doğru baskı yapması için dua edersiniz. Bu tarz sorunlar yaşanmaması nedeniyle baskı öncesi bilgisayar ortamında ön izleme çalışmasının yapılması ve siz onayladıktan sonra baskı çalışması yapılması en idealidir.

Ayrıca kupa bardağa baskı yapılması için gönderdiğiniz görsel üzerinde küçük düzenlemeler ya da eklemeler isteyebilirsiniz. Bunun için grafiker aramak zorunda kalmamanız gerektiği gibi, bu tarz durumlar süreci de uzatmamalıdır.

KupaBardakToptan.Com olarak bardağın üzerine baskısının yapılmasını istediğiniz görselin ön izleme çalışmasını yapıyoruz. Küçük düzenlemeler ve eklemeler talep etmeniz durumunda ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Siz onay verdikten sonra baskı çalışmasına başlıyoruz.

Güvenlik Önlemleri

Kupa Bardak Güvenlik Önlemleri

Ne yazık ki kupa bardak kırılacak bir ürün ve yine ne yazık ki kargo firmalarının görevlileri taşıdıkları ürüne gerekli hassasiyeti göstermiyorlar. Bu nedenle söz konusu gönderi kupa bardak yani kırılacak bir ürün olunca standart gönderilere nazaran ekstra güvenlik önlemleri alınması gerekiyor. Dolayısıyla baskı yaptıracağınız firmaya gerekli önlemleri alıp almadıklarını, alıyorlarsa bu önlemlerin ne ya da neler olduğunu sormanızda fayda var.

KupaBardakToptan.Com olarak baskı yapmak üzere tedarik ettiğimiz kupa bardaklar tarafımıza herhangi bir güvenlik önlemi alınmamış olarak gelmektedir. Firma olarak ek maliyetler ile gereken önlemleri almaktayız. Öyle ki her bir kupa bardağı balonlu naylona sarıyoruz. Her bir kupa bardağı kendilerine özel kutularına koyuyoruz. Kolide adet sayısı farklılıkları nedeniyle meydana gelen boşlukların kırılmalara zemin hazırlamaması için gerekli doldurma işlemleri yapıyoruz.

Gönderi Bedeli ve Firma

 

Gönderi Bedeli ve Firma

Hemen hemen bütün toptan satış yapan firmalar gönderilerini kargo alıcı ödemeli yapmaktadır. Bunun başlıca nedeni adet sayılarının aynı olmamasıdır. Kargo firmaları da gönderilerin ebatlarına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Dolayısıyla toptan satış yapan firmalar sabit bir kargo ücreti uygulayamamaktadır.

Bunun yanı sıra gönderi bedeli, eğer ki toptan satış gerçekleştiren firmanın bir kargo firması ile anlaşması var ise düşük, yok ise çok yüksek olabilir. Bu nedenle kupa baskı çalışması yaptıracağınız firmanın kargo anlaşması olup olmadığını ve siparişinizin kargo bedelinin ne kadar tutacağını sormanızda fayda vardır.

Diğer bir önemli unsur ise hangi kargo firması ile gönderileceğidir. Zira bazı kargo firmaları iyi olsa dahi sizin bölgenize kaliteli hizmet vermiyor olabilir. Dolayısıyla toptan satış yapan firma size birden fazla seçenek sunabilmelidir.

KupaBardakToptan.Com olarak firmamızın Aras kargo ile anlaşması bulunmaktadır.

KupaBardakToptan.Com ‘a Kupa Baskı Yaptıracaklara Tavsiyeler

Sipariş Zamanı

Kupa Bardak Sipariş ZamanıKupaBardakToptan.Com olarak firma ilkelerimiz arasında zamanında gönderi yapmak çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle zamanında gönderim yapamayacağımız, her biri yüzlerce adet olan çok sayıda siparişi istemeyerek kabul etmemek durumunda kaldık ve kalıyoruz. Zira kupa bardak baskı işini hakkını vererek yapmak zaman isteyen bir süreçtir.

Bu tarz sıkıntıların yaşanmaması için sipariş adedinize bağlı olarak, bardakların elinize ulaşmasını istediğiniz günden en geç 3-4 gün önce sipariş vermeniz gerekmektedir. Zira bardakların kargo ile gönderileceğini, firma olarak ne kadar kısa sürede baskı çalışmasını gerçekleştirirsek gerçekleştirelim, kargo kaynaklı bir gecikme yaşanma ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Ayrıca sipariş alımlarının yoğun olduğu dönemlerde de ne kadar erken sipariş verilirse o kadar rahat ve sorunsuz bir çalışma yapma imkanımız olmaktadır. Yılbaşında hediye etmek üzere kupa bardak siparişi verecek olduğunuzu düşünelim. Yılbaşından 1 hafta önce verilen siparişler, sipariş yoğunluğu, stok ve kargonun zamanında teslimat yapması gibi riskler barındırmaktadır. Yılbaşından 2-3 hafta önce verilen siparişlerde ise böyle sorunların yaşanma ihtimali bulunmamaktadır.

Tüm bunların neticesinde hem bizim siparişinizi istemeyerek kabul etmeme durumunda kalmamamız hem de sizin “siparişim acaba yetişecek mi…” tedirginliği yaşamamanız için, siparişlerinizi son haftaya bırakmamanızı rica ederiz.

Kupa Bardağa Baskı Yapılacak Görsel

Kupa Bardağa Baskı Yapılacak GörselKupaBardakToptan.Com olarak arzu ettiğiniz tüm görsellerin, renk ve taraf kısıtlamasız olarak kupa bardağa baskısını yapabilme imkanına sahibiz. Bu noktada tek bir sorun bulunmaktadır; O da baskısını yaptıracağınız görselin ebatları ve kalitesi.

Kupa Baskı için ön yüz ve arka yüz olmak üzere baskı yaptıracaksanız, en ideal minimum ölçüler 1100×1100 pikseldir. Bardağın başından sonuna uzanan bir baskı yaptıracak olmanız durumunda ideal ölçülerimiz 2400×1100 pikseldir.

Elbette 1100×1100 pikselin altında, örneğin 800×800 piksellik bir görseli büyüterek de kupa bardağa baskı yapabiliriz. Fakat bir görsel ne kadar büyütülür ise o kadar kalitesi düşmektedir. Büyük bir görselin küçültülmesi durumunda ise baskı açısından kalite kaybı yaşanmamaktadır. Dolayısıyla göndereceğiniz görselin temiz ve ebatlarının yüksek pikselli olmasını rica ederiz.

Ayrıca görselin formatı olarak PNG olmasını tercih etmekteyiz. Zira PNG dosyalar hem arka planı şeffaf olması durumunda bize daha rahat ön izleme çalışması hazırlamamıza imkan tanır hem de sıkıştırılmamış bir format olması nedeniyle kalite kaybı yaşanmaz. Tabi söz konusu Photoshop ‘ta yapılan özel bir görsel ise bu durumda PSD dosyası gönderilmesi çok daha avantajlıdır. Çünkü o durumda görseli kupa bardağa baskı için çok daha rahat düzenleyebiliriz.

Son Tavsiye

Son TavsiyeKupaBardakToptan.Com olarak her firmanın olduğu gibi bizimde amacımız maddi kazanç elde etmektir. Fakat ondan daha önemlisi bizden çalışma isteyen kişi ve firmalar ile girdiğimiz diyaloglardır. Bu zamana kadar Türkiye ‘de alanında lider firmalardan tutun, en alt seviye işletmelere kadar pek çok kupa bardak baskı çalışması yaptık. Her birine aynı özveri, itina, saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaştık. Türkiye ‘nin lider firmalarının temsilcileri başta olmak üzere çok sayıda kişi ve firma sahibiyle arkadaşlık, abilik, ablalık, kardeşlik seviyesine varan diyaloglar kurduk. Bu tarz kişi ve firmalara güzel gönülleri için hediyeler dahi gönderdik.

Tüm bu güzel insanların yanı sıra arada emrivaki konuşma içerisine giren, iyi niyetimizi suistimal etmeye çalışan, saygı ve sevgi çerçevesine sığmayacak şekilde kendisini karşısındaki kişiden daha üstün gören kişilerle de ne yazık ki muhattap olmak durumunda kaldık. Bu noktada kaç adet kupa bardak baskı çalışması yaptıracak olmalarına, firma olarak ne kadar yüklü miktarda kazanç elde edecek olmamıza bakmadan taleplerini kabul etmedik. Eğer ki sizde bu tarz olumsuz özelliklere sahipseniz bu konudaki son tavsiyemiz bizi aramamanız, başka kupa bardak baskı çalışması yapacak bir firmayı aramanız yönünde olacaktır.

Neyse ki bu tarz kişiler ile de çok fazla karşılaşmadık ve Türkiye ‘nin dört bir yanında çok sayıda arkadaşımız, abimiz, ablamız ve kardeşimiz var. Hatta bazıları, sipariş vermek için değil, sırf hal hatır sormak için dahi arıyorlar ya da yazıyorlar =)

Sizi de güzel ülkemizin herhangi bir noktasında bulunmakta olan sevdiğimiz bir arkadaşımız, abimiz, kardeşimiz ya da ablamız olarak görmek isteriz =)

Bu doğrultuda kupa bardak sipariş için iletisim@kupabardaktoptan.com mail adresimiz, https://www.kupabardaktoptan.com/iletisim sayfasındaki iletisim formumuz ve 0 505 930 72 61 / 0 850 933 34 88 telefon numaralarımız hizmetinizdedir =)

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın