iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Kupa Bardak Galeri ve Örnek Çalışmalarımız

ve örnek çalışmalarımız sayfası ile artık yaptığımız profesyonel kupa çalışmalarımıza dair örnekler görebileceksiniz.

çalışmalarımıza başladığımız günden bu yana, firma olarak 10 binlerce kupa bardak baskı çalışması gerçekleştirdik. Her bir çalışmamızı itina ile gerçekleştirdik. Hizmet verdiğimiz tüm firmalar ve kişiler, hizmetimizden memnun kalarak, bardak yaptırmak istediklerinde başka bir yer arayışı içerisine girmeden direkt olarak bizi tercih etmekle kalmayıp, yakın çevresine de bizi tavsiye ettiler. Firma olarak kuruluşumuzda belirttiğimiz misyonumuzu yerine getirmiş olmamızın haklı gururunu yaşıyoruz ve aynı misyon ile çalışmalarımıza devam ediyor.

Kupa Bardak Galeri

Pek çok kupa bardak baskı çalışması yapan kişi ve firma yaptıkları küçük büyük çalışmaları internet sitesinde ya da sosyal medyada paylaşmaktadır. Biz ise firma olarak bu zamana kadar yaptığımız çalışmaların her daim kişilere özel olduğunu, dolayısıyla baskılı kupa bardak çalışmalarının paylaşılmasını istemeyebileceklerini gibi hatalı bir düşünceye sahiptik =) KupaBardakToptan.Com olarak her bir çalışmamızdan gurur duyuyor olsak da, bu çalışmalar hizmet verdiğimiz kişilere özel olması nedeniyle paylaşmadık.

Biz yaptığımız yüzlerce çalışmamızı paylaşmıyor iken, pek çok çalışması yapan kişi ve firma, düşük adetli dahi olsa yaptığı baskılı kupa çalışmasını gururla paylaştığına şahit olduk. Aynı zamanda firmamıza baskılı kupa çalışması yaptırmak isteyen kişi ve firmalarında haklı olarak örnek çalışmalar talep etmesi üzerine artık paylaşımlarımıza başlıyoruz.

Sahip olduğumuz yanlış düşünce nedeniyle bu zamana kadar on binlerce kupa bardak baskı çalışmamızın resmini çekmedik. Dolayısıyla galeri sayfamızda yaptığımız kupa baskı çalışmalarımızın çok küçük bir bölümü yer almaktadır. Fakat bundan sonra her ay sayfamızı yenileyeceğiz.

Şu ana kadar firmamıza çalışması yaptırıp, sosyal medyada paylaştığımız pek çok kişi ve firma, kendilerine yaptığımız çalışmayı sosyal medyadan görüp mutlu oldu. Tabi bu her baskılı bardak yaptırmak isteyen kişi ve firma için geçerli olmayabilir. Firmamıza çalışma yaptırmak isteyen kişi ve firmalar, çalışmalarının paylaşımını yapmamızı istemeyebilirler. Bu durumda bardak baskı talebi öncesi ya da paylaşım sonrası belirtmeleri yeterlidir. Bizler derhal kendilerine ait olan bardak baskı çalışmasının görselini kaldırabiliriz.

Galeri sayfamıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz: https://www.kupabardaktoptan.com/galeri

Sosyal Medyada da Paylaşıyoruz

Yaptığımız örnek kupa baskı çalışmalarımızı sadece Kupa Bardak Galeri de değil, aynı zamanda instagram, facebook, thumblr, pinterest, google+ ve twitter sosyal medya hesaplarımızda da paylaşıyoruz.

Yaptığımız örnek çalışmaları sosyal medyadan takip etmek için sosyal medya hesaplarımızın listesi aşağıdadır;

https://www.instagram.com/kupabardaktoptan/

https://www.facebook.com/KupaBardakToptan

https://twitter.com/KupaBardak_T

https://tr.pinterest.com/kupabardak_t/kupa-bardak/

https://www.google.com/+KupabardaktoptanCom

http://kupabardaktoptan.tumblr.com/

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın