fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Kupa Bardak Toptan olarak sizleri renk sayısı, taraf gibi sınırlamalar, renk sayısı ve tarafa göre ek ücretlendirmeler ile uğraştırmadığımız gibi kupa bardak üzerine yapılacak baskılar içinde sınırlamalar ve ek ücretler ile uğraştırmıyoruz. 

Yapılacak olan için sizlere aynı görselin basılması şartı koşmuyoruz. Örneğin 50 adet baskılı kupa bardak siparişi verecek olmanız durumunda, 50 kupa bardağa da farklı görseller bastırma imkanı sunuyoruz. Bu sayede firmanızın ya da projenizin logosunun altına veya üstüne, firmanızın çalışanlarının, projenizin kullanıcılarının isimlerini yazdırabilirsiniz. Dolayısıyla toptan kupa bardak ücretine kişiye özel kupa bardak bastırma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Etiketleme Çalışması

Kupa Bardak Toptan olarak benzersiz hizmet verdiğimizi defalarca kez dile getiriyoruz. Zira kusursuz kupa baskı gerçekleştirmemizin yanı sıra her bir kupa bardağı balonlu naylonlara sarıyoruz. Balonlu naylonlara sardığımız kupa bardakları ise kendilerine özel kutularına koyuyoruz.

Kişiye özel kupa bardaklarda, hangi kutunun içinde kimin bardağının olduğunu tek tek kutuları açıp bakma derdinden sizleri kurtarıyoruz. Bunun için her bir kutunun üzerine, içerisinde kimin adının yazılı olduğunu gösteren etiketler yapıştırıyoruz. Üstelik bu hizmeti tamamen ücretsiz sunuyoruz.

Kimler Tercih Edebilir?

Kişiye özel, yani her bir kupa bardağın üzerinde farklı bir ismin yazılı olduğu çalışmasını firmalardan, proje sahiplerine, doğum günlerinden, derneklere kadar herkes tercih edebilir.

Firma için çalışma yaptırmak isteyen firma sahipleri ya da yetkilileri çalışanlarının veya müşterilerinin adının yazılı olduğu kupa bardak yaptırabilir. Proje sahipleri kullanıcılarına ya da proje görevlilerine hediye etmek amacıyla bu çalışmamızı tercih edebilir. Doğum günlerinde, çocuğunuzun doğum gününde veya özel etkinliklerinizde tanıdıklarınıza hediye etmek için üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu etmek isteyebilirsiniz. Dernekler ise, dernek çalışanları veya üyeleri için üzerlerinde isim yazılı olan kupa bardak hediye edebilir.

Son derece beğeni toplayan ve tercih edilen bu çalışmamız için, bardağın üzerinde logonuzun yanı sıra yazılmasını istediğiniz kişilerin isimlerini vermeniz yeterlidir. Tarafınıza yine ücretsiz bir ön izleme ve tasarım çalışması gönderiyoruz. Siz onayladıktan sonra çalışmasına başlıyoruz.

Kupa Bardak Toptan olarak sizlere ilk etapta çok düşük verip, sonrasında “şunu isterseniz bu fiyat, bunu isterseniz ek ücret” gibi dolaylı yoldan kandırma çabası içerisine girmiyoruz. Sizlere her şey dahil kupa bardak baskı fiyatları veriyor, kafanızı karıştırmıyor ve kötü sürprizler yaşatmıyoruz. Sadece profesyonel hizmet sunuyor ve kaliteli kupa bardaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın