Anasayfa >> Blog >> Genel Konular >> Kupa Bardak Toptan 1 Yaşında!
, , , ,

Kupa Bardak Toptan 1 Yaşında!

Firma olarak toptan baskılı hizmeti talebi alımları için hayata geçirdiğimiz KupaBardakToptan.Com 1 Yaşında! 1 yılda yüzlerce firma, proje ve kişiye kupa baskı hizmeti verdik. 10 binlerce kupa bardak baskısı gerçekleştirdik. Peki geride bıraktığımız 1 yılda hizmetimize dair neler yaşadık, bunlara bakalım.

Perakende satışlarımıza ek olarak toptan baskılı kupa bardak satışlarına başladığımız dönem ülkemizde pek çok sorunda peşi sıra yaşanmaktaydı. Bu 1 yılda bizi en çok üzen şey, ülkemizde yaşanan elim olayların yanı sıra toptan kupa baskı hizmeti veren firmaların ekonomik nedenler ile batmasına şahit olmamız oldu.

Aynı zamanda bilişim alanında uzun yıllar çalışmalar yapan bir firma olmamız vesilesiyle arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaptığımız KupaBardakToptan.Com ‘u, baskılı kupa bardak hizmetimize dair pek çok aramada kısa sürede ilk sıralara çıkardık. Google ‘ın yaptığımız anahtar kelime çalışmalarına ek olarak “baskısız kupa bardak” kelimesinde de bizi ilk sıralara çıkarması nedeniyle, baskılı kupa bardak hizmeti verip, baskı yapacak kupa bardak arayışı içerisinde olan pek çok rakibimiz bizi arayıp kupa bardak almak istedi =) Biz pek çoğuna güzel bir dille böyle bir satışımızın olmadığını, bizimde kupa baskı işi yaptığımızı ifade ettik. Hatta bu işe yeni soyunan ve bilgi sahibi olmayan pek çok rakibimize nasıl profesyonel kupa baskı hizmeti verebileceklerine dair yardımcı olduk =)

Kupa Baskı Hizmeti Vesilesiyle Kurulan Dostluklar

Toptan kupa bardak hizmeti verdiğimiz günden itibaren bizden hizmet alan hiçbir firma ve proje yetkilisine müşteri gözü ile bakmadık. Hatta kendi içimizde “bizim hiç müşterimiz yok, çok fazla dostumuz var” demekteyiz =) Çünkü bu zamana kadar hizmet verdiğimiz herkes ile son derece, saygı ve karşılıklı iyi niyet çerçevesinde güzel ilişkiler kurduk. Her bir çalışmayı sanki en sevdiğimiz kişiye yapıyormuşuz gibi, ziyadesiyle özverili, kusursuz ve kaliteli yapmak için elimizden geleni yaptık.

Bu vesile ile hizmet verdiğimiz herkesten defalarca kez övgüler aldık. Bir hizmet verdiğimiz kişinin dahi bu zamana kadar tarafımıza hizmetimize ya da diyaloğumuza dair olumsuz tek bir ifade kullanmayıp, övgüler yağdırması bizim en büyük mutluluğumuz.

Bazı hizmet verdiğimiz kişilerin “sizin gibi işini iyi yapan firmaları ayakta tutmak bizim görevimiz” şeklinde dönüşler yapıp, ihtiyaçları olmadığı halde bizden kupa bardak hizmeti almayı istemesi, yaptığımız özverili çalışmanın kıymetinin görüldüğünü bize ispatlar nitelikte. Ayrıca her bir hizmet verdiğimiz kişinin, verdiğimiz hizmetten duyduğu mutluluğu dile getirmesi ve en kısa zamanda tekrar bizimle çalışmayı istemesi işimize olan aşkımızı körüklemekte.

Baskılı Kupa Bardak Çalışmalarımız

Geride bıraktığımız 1 yılda, yüzlerce firma, proje ve kişiye baskılı kupa bardak hizmeti verdik. Bu doğrultuda kendilerine kupa bardağın üzerinde en ideal şekilde görünecek tasarım çalışmaları ve düzenlemeleri yaptık. Toplamda binlerce tasarım ve ön izleme çalışması hazırladık.

Yaptığımız çalışmalarımız kadar tasarım çalışmalarımızda hizmet verdiğimiz kişiler tarafından büyük beğeni topladı. Zira biz her daim en az çaba sarf edeceğimiz, bize en çok maddi ve zamansal çıkar sağlayacak olan şekilde değil, hizmet verdiğimiz kişiler için en doğru ve kaliteli çalışma hangisi ise o şekilde hareket ettik.

Kupa Bardak Baskı Çalışmalarında Yaşadıklarımız

Kupa bardak baskı çalışmalarında geride bıraktığımız 1 yılda tecrübelerimize tecrübe katan çok şey yaşadık. Her birinin temelinde profesyonel hizmet, yüzde yüz memnuniyet ve üst düzey kalite misyonlarına sahip olmamız yatıyor.

Bu zamana kadar aldığımız yüzlerce siparişten birini dahi 1 gün geç kargoya teslim etmedik. Hatta söz verdiğimiz süre zarfında kargoya teslimat gerçekleştirebilmek için 45 saat aralıksız, uyumadan çalışma yaptığımız ve bu şekilde siparişi zamanında kargoya teslim ettiğimiz dahi oldu =)

Biz her ne kadar üst düzey memnuniyet sağlamak için çalışsak da, sunduğumuz hizmete gölge düşmemesi bir nebze kargo firmalarına bağlı. Bu doğrultuda iş birazda kargo firmalarının zamanında alım, teslimat yapması ve taşımada dikkatli olması gerekiyor. Bunun için kargo firmaları ile hizmet verdiğimiz kişilerin sorun yaşamaması adına çok sayıda tartışma yaşadık. Her bir tartışmamızın sonu tatlıya bağlandı ve her bir teslimatın sorunsuz gerçekleşmesini sağladık.

Özel günlere kısa bir süre kala gelen siparişleri ile başımız belada =) Özel günlere kısa bir süre kala gerçekleştirilmesi talep edilen yüksek adetli siparişleri üzülerek kabul edememekteyiz. Zira biz çıkarlarımız doğrultusunda gerçekleştiremeyeceğimiz sözler vermiyor ve karşı tarafı mağdur etmiyoruz.

Beraber Daha Nice Yıllara!

1 yıl yüzlerce mutlu firma, proje kullanıcıları ve kişi, binlerce tasarım ve on binlerce kupa bardak baskı çalışması ile geride kaldı. Hedefimiz daha nice yıllar beraber olup, binlerce hatta on binlerce firmayı, proje kullanıcılarını ve kişiyi profesyonel, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmetimiz ile mutlu etmek.

KupaBardakToptan.Com ile hizmetimize güvenen herkesin güvenini boşa çıkarmamanın mutluluğunu yaşamanın yanı sıra, hizmet alımı gerçekleştiren herkese teşekkür ederiz.

Kupa Bardak Toptan İletişim Sayfası
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş: