Anasayfa >> Blog >> Genel Konular >> Yaptığımız En Anlamlı Kupa Baskı Çalışması
,

Yaptığımız En Anlamlı Kupa Baskı Çalışması

Kupa Bardak Toptan olarak, toptan kupa baskı hizmeti vermeye başladığımız günden bu yana henüz 1 yıl geçmiş olmasına karşılık yüzlerce firma, proje ve kişiye hizmet verdik. Hizmet verdiğimiz firma ve projelerden çok azına referanslarımız arasında yer vermekteyiz. Her bir işine aynı özveri ve profesyonellik ile yaklaştık. Fakat bir çalışmamız, yaptığımız tüm çalışmalarımız arasından sıyrılarak bizim için ayrı bir anlam taşıyor; Leyla ‘dan Sonra

Tıp fakültesi öğrencileri tarafından, kronik hastalıkları bulunan çocuklarımızın daha kaliteli vakit geçirmesi ve dileklerinin yerine getirilmesi için kurulan “Leyla ‘dan Sonra” yetkilileri, Kupa Bardak Toptan ‘ın kalitesine güvenerek, bizden kupa baskı çalışması talep ettiler. Kendilerinin anlamı ve önemi tarifsiz olan çalışmalarında bizimde katkımızın bulunması için elimizden gelen özveriyi gösterdik. Geceli gündüzlü çalışarak taleplerini her çalışmamızda olduğu gibi eksiksiz ve kusursuz yerine getirdik. Bardaklarını teslim alan “Leyla ‘dan Sonra” yetkilileri, yaptığımız çalışmadan duydukları memnuniyeti ve en kısa zamanda tekrar çalışmak istediklerini belirtmeleri mutluluğumuza mutluluk kattı.

Kupa Bardak Toptan olarak “Leyla ‘dan Sonra” yetkililerine, bize gösterdikleri güven için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca kronik rahatsızlıkları olan çocuklarımıza daha kaliteli vakit geçirmeleri ve dileklerini yerine getirerek, küçücük bedenleri ile taşıdıkları büyük yükü biraz olsun unutmaları için gösterdikleri çaba nedeniyle minnet duyuyoruz. Umuyoruz ki, sadece ülkemizde değil, dünya üzerindeki hiçbir çocuk hastalık ya da diğer gerekçeler ile hayatın zorlukları ile uğraşmak zorunda kalmaz.

Tekrar “Leyla ‘dan Sonra” ekibinde bulunan, çocukların şu zor hayatı biraz olsun yaşanır kılmasını sağlayan her bir kişiye teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz.

“Leyla ‘dan Sonra” web sitesine bu adresten ulaşabilir, kendilerinin anlamı tarifsiz çalışmalarına destek olmak için ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz: http://www.leyladansonra.com

Kupa Bardak Toptan İletişim Sayfası
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş: