iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

KupaBardakToptan.Com olarak faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yüzlerce kişi ve firma ile görüşme gerçekleştirdik. Her birine büyük bir içtenlik ve samimiyet ile ayrıntılı bilgiler verdik. En sık sorulan sorular ve cevaplarına aşağıda yer alan soruların üzerlerine tıklamanız vesilesiyle ulaşabilirsiniz.

Eğer ki aradığınız sorunun cevabı aşağıdaki cevaplarda yer almıyorsa bizimle iletişim formumuz ya da iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Kupa Bardakların Fiyatı Ne Kadar?

Kupa bardak fiyatları için https://www.kupabardaktoptan.com/kupa-bardak-fiyatlari sayfasından, sipariş vermeyi düşündüğünüz model ve adede bağlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Kupa Bardaklar Ne Kadar Sürede Hazır Olur?

KupaBardakToptan.Com olarak teslimat süresine son derece önem gösteriyoruz. Hizmet verdiğimiz günden itibaren teslimatını geciktirdiğimiz sipariş bulunmamaktadır. Standart olarak 1 iş gününde 50 adet bardak baskı işlemi yapılmaktadır. Dolayısıyla 250 adet bardak siparişi verecek olmanız durumunda bu 5 iş gününde çalışmanızın tamamlanacağı anlamına gelmektedir.

Elbette stok, tatil ve sipariş yoğunluğuna bağlı olarak söz konusu süre değişiklik gösterebilmektedir. Söz konusu teslimat süresi daha uzun olabileceği gibi daha kısada olabilmektedir. Dolayısıyla en sağlıklı bilgi için bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bardaklar Bana Ne Zaman ve Nasıl Ulaşır?

Bardaklarınızın çalışmasını tamamladığımızda firmamızın anlaşmalı olduğu Aras kargo ile, alıcı ödemeli olarak gönderim yapmaktayız.

Kargo firmasının mesafeye bağlı olarak bardakları size teslim etme süresi standart olarak 1 veya 2 iş günüdür.

Ayrıca bardaklarınızın gönderimini gerçekleştirdiğimiz günün akşamında tarafınıza bir kargo takip numarası göndermekteyiz. Bu vesileyle internet üzerinden ya da kargo firmasını arayarak bardaklarınızın nerede olduğunu takip edebilme imkanına sahip olmaktasınız.

Ben X Şehirdeyim, Problem Olur mu?

KupaBardakToptan.Com olarak hizmet verdiğimiz günden itibaren Türkiye ‘nin hemen hemen bütün şehirlerine gönderim yapmış bulunmaktayız. Bu nedenle hangi şehirde olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz süre zarfında yurt dışında faaliyetleri bulunan firmalardan, yurt dışına kupa bardak gönderilmesi talebi almış bulunmaktayız. Lakin ne yazık ki yurt dışına gönderi yapmamaktayız.

Bardaklar Nasıl Gönderiliyor? Kargoda Kırılır mı? Kırılırsa Ne Olacak?

Söz konusu ürünün bardak olması ve bardakların kargo ile gönderilmesi elbette kırılma probleminin yaşanmasına zemin hazırlamaktadır. Lakin biz her bir bardağı tek tek balonlu naylona sarmakta ve kendilerine özel kutularına koymaktayız. Ek olarak bardakların konulduğu kolilerin üzerine “kırılacaktır” uyarısının yer aldığı etiketler yapıştırmaktayız. Dolayısıyla üst düzey önlem almaktayız.

Tüm bunlara karşılık herhangi bir problem olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. KupaBardakToptan.Com olarak mağdur olmamanız için elimizden geleni fazlasıyla yapmaktayız.

Bu zamana kadar toptan baskılı kupa bardak hizmeti verdiğimiz yüzlerce kişi ve firmadan neredeyse hiç kırılmaya dair şikayet almadığımızı da ayrıca belirtmek isteriz.

Bardakların Kalitesi ve Ebatları Nedir?

KupaBardakToptan.Com olarak kaliteye ve memnuniyete üst düzey önem vermekteyiz. Bu nedenle en kaliteli kupa bardakları tercih etmekteyiz. Bu sayede kupa bardaklarda çatlak, kolay kırılma ve çapak gibi hoş olmayan problemler ile karşılaşmazsınız.

Bardaklar 9 santimetre uzunluğunda, 8 santimetre çapındadır.

Baskısız Kupa Bardak Satıyor musunuz?

Baskısız kupa bardak satışımız bulunmamaktadır. KupaBardakToptan.Com olarak toptan baskılı kupa bardak hizmeti vermekteyiz ve arzu edilen tüm görsellerin kupa bardakların üzerine baskısını yapmaktayız.

Ben 2 Renkli Görseli Tek Tarafa Bastırmak İstiyorum, Fiyat Düşer mi?

Bizim için bastırmak istediğiniz görselde bulunan renk sayısının hiçbir önemi bulunmamaktadır. İster 1 renk, isterseniz 1.000.000 renk barındıran bir görselin baskısını kupa bardağa basabilmekteyiz.

Aynı zamanda bardağın kulpunun sağından 2 santim itibariyle başlayan, bardağın kulpunun 2 santim soluna kadar uzanan her görselin baskısını gerçekleştirebiliriz.

Dolayısıyla baskısının yapılmasını istediğiniz görselin renk sayısının ve tarafının bir önemi bulunmamaktadır. Sizlere bu anlamda zengin imkanlar ve özgürlük sunmaktayız.

Bardaklara Baskısını Yaptırmak İstediğimiz Görsel Nasıl Olmalı ve Size Nasıl Göndereceğim?

Kupa bardaklara baskısını yaptırmak istediğiniz görselin çözünürlüğü son derece öneme sahiptir. Çözünürlüğün yüksek olması baskının kalitesinde önemli rol oynar. Bu nedenle baskısını yaptırmak istediğiniz görsel hem ön tarafa hemde arka tarafa ayrı ayrı basılacak ise en az 1100×1100 piksel ebatlarında, bardağın başından sonuna kadar uzanacak ise genişliği en az 2.400 piksel, uzunluğu en az 1.100 piksel olmasında yarar vardır.

Ayrıca görselin png, pdf gibi çözünürlüğün sıkıştırılmadığı formatlarda olması ayrı bir öneme sahiptir.

Baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza iletisim@kupabardaktoptan.com adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Mail gönderi sınırlarının üzerinde bir görsele sahip olmanız durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili görseli tarafımıza ulaştırmanızda gereken yardımı sağlamaktayız.

Ön İzleme ya da Demo Çalışması Talep Edebilir miyiz?

Elbette talep edebilirsiniz. Baskısının yapılmasını istediğiniz görselin bardağın üzerinde nasıl görüneceğine dair fikir sahibi olmak istiyorsanız bilgisayar ortamında ücretsiz olarak ön izleme çalışması yapabiliriz.

Ön izleme çalışması yerine demo çalışması yani 1 adet bardağa baskı yapılmasını ve incelemek üzere tarafınıza gönderilmesini de talep edebilirsiniz. Bu durumda her bir demo bardak için 15 TL ücret ödemeniz yeterlidir. Demo bardağın baskısını en kısa sürede gerçekleştirip tarafınıza kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderebiliriz.

Birden Fazla Görsel Bastırabilir miyim?

KupaBardakToptan.Com olarak zengin imkan ve özgürlük çerçevesinde sizlere her bir bardağa farklı görsel bastırma imkanı da sunmaktayız. Örneğin 250 adet kupa bardak siparişinizin her birine farklı görsel ya da isim yazdırabilirsiniz.

Hatta bununla yetinmeyip, her bardağa farklı isim bastırmanız durumunda, bardağın kutusunun üzerine, bardağa basılan ismin etiketini yapıştırıyoruz. Bu sayede bardağın üzerinde basılı olan ismi, bardağı kutusundan çıkarmadan görme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bardaktaki Baskı Yıkadıkça Solar ya da Çıkar mı?

KupaBardakToptan.Com olarak kaliteye son derece önem vermekteyiz. Yıkamalara en dayanıklı ve kaliteli kupa bardakları tercih etmekteyiz. Dolayısıyla baskısını yaptığımız kupa bardaklar makinede yıkanabilmektedir.

Bu doğrultuda iki unsura dikkat etmek gerekmektedir;

Birincisi, makinede 2 baskılı kupa bardağın birbirine temas etmemesi gereklidir. Aksi halde yüksek ısı nedeniyle birbirlerine boya transferine neden olurlar.

İkincisi, uzun yıllar kullanım için elde yıkamanızı ve bardağın yüzeyini sert cisimle kazımamanızı öneririz.

Minimum Kaç Adet Kupa Bardak Bastırabiliriz?

KupaBardakToptan.Com sitemizin adından da anlaşılabileceği üzere toptan baskılı kupa bardak çalışması yapmaktayız. Elbette 1 adet kupa bardak taleplerini de yerine getirmekteyiz. Lakin bu siparişleri HediyeGerek.Com adlı e-ticaret sitemizden alarak gerçekleştirmekteyiz.

Bu nedenle KupaBardakToptan.Com ‘dan 10 adet ve üzeri baskılı kupa bardak yaptırma imkanına sahipken, HediyeGerek.Com adlı e-ticaret sitemizden 10 adedin altında siparişlerinizi verebilirsiniz.

Farklı Model Kupa Bardaklara Baskı Yapıyor musunuz?

Baskı yaptığımız bardak modellerine sitemizin ana sayfası başta olmak üzere pek çok sayfadan ulaşabilirsiniz. 4 ana modelimiz bulunmaktadır; Düz Kulplu Beyaz Kupa Bardak, Kalp Kulplu Beyaz Kupa Bardak, Düz Kulplu Sihirli Kupa Bardak ve Kalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak.

Bu 4 ana model haricinde Türk kahvesi fincanı, aşağı doğru incelen oval kupa bardak baskımız bulunmaktadır. Ek olarak mevcut bardaklarımızın yanı sıra sadece sapı ya da içi kırmızı, siyah, turuncu gibi renklerin olduğu bardaklara baskı yapabilmekteyiz. Bu tarz bir talebinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bardağa Baskı Çalışmasına Başlanması İçin Gerekenler Nelerdir?

İlk aşamada baskısını yaptırmak istediğiniz görselin tarafımıza ulaştırılması ve görselin bardağın üzerinde ne şekilde görüneceği konusunu netleştirmek gerekmektedir. İstekleriniz doğrultusunda gönderdiğiniz görsel üzerinde baskıya uygun tasarım çalışması yapıp tarafınıza ön izleme göndermekteyiz. Gönderdiğimiz ön izleme doğrultusunda düzeltilmesini istediğiniz bir unsur varsa ise düzeltme işlemi gerçekleştirilir, yok ise ilk aşama tamamlanır.

İkinci aşamada tasarım onaylandıktan sonra bardakların belirlenen sürede tarafınıza gönderilmesinde problem olmaması için bardakları teslim alacağınız adresi ve iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Üçüncü ve son aşamada ise çalışmaya başlamamız için toplam ücretin yüzde 60’lık bölümünü ya da tamamını tarafımıza gönderdikten sonra çalışmaya başlamaktayız.

Fatura kesilmeden ödeme yapma imkanı bulunmayan firmalar için fatura kesip, tarayıcıdan tarayıp mail ya da kargo ile direkt olarak gönderim yapmaktayız.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ödemelerinizi havale/eft ya da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale/eft ile ödemeyi tercih etmeniz durumunda İş bankası, Garanti bankası ve Finansbank seçeneklerinden istediğinize havale/eft gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeniz durumunda adetli satış gerçekleştirdiğimiz e-ticaret sitemiz olan HediyeGerek.Com ‘dan, istemiş olduğunuz adede göre size özel bir sayfa oluşturmaktayız. Bu sayfa vesilesi ile kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilmektesiniz.

Kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda toplam ücrete +KDV ve +%5 banka komisyonu ekleneceğini ayrıca bilmeniz gerekmektedir.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın