iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
Resimli Bardak Çalışmalarımız

Resimli bardak, ağırlıklı olarak doğum günleri, okullar için hem özel günler hem de mezuniyet için tercih edilmektedir. Toptan olarak sadece logo ya da benzeri çalışmalar değil, bardak çalışmalarını da benzersiz hizmetimiz kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Kupa Bardak Toptan olarak, hizmet verdiğimiz günden itibaren on binlerce bardak baskı çalışması gerçekleştirdik. Söz konusu bardak baskı çalışmalarımız arasında ağırlıklı olarak firmaların logolarının baskısını yapmış olsak da, ciddi bir oranda resimli kupa bardak baskısı da gerçekleştirdik.

Bu çalışmalarımız ağırlıklı olarak doğum günlerine yönelik yaptırma ihtiyaçlarını karşılamak doğrultusundaydı. Aynı şekilde pek çok okulun, özellikle ana okullardaki öğrencilerin, gerek aileleri ile çekildikleri gerekse sınıf ortamında çekildikleri resimlerinde bardak baskı çalışmasını yaptık.

Resimli Bardak Çalışmasından Fazlası

Sürekli vurguladığımız üzere, çalışması isteyen kişilere renk sayısına ya da ön arka bardak baskı yapılacak olup olmamasına göre vermiyoruz. Renk ve taraf kısıtlaması olmadan, arzu edilen tüm görsellerin baskısını yapacak şekilde resimli bardak fiyatları veriyoruz. Bu şekilde sonradan kötü sürprizler ile karşılaşılmasının önüne geçiyoruz.

Yine hizmetimiz kapsamında sadece bardak baskı çalışması yapmakla kalmıyor, baskısını yaptığımız her bir kupa bardağı balonlu naylonlara sarıyoruz. Bu sayede bardaklarınız tarafınıza alınabilecek bütün güvenlik önlemleri alınarak gönderilmiş oluyor. Balonlu naylona sardığımız her bir kupa bardağı kendilerine özel kutularına koyuyoruz.

Resimli bardak yaptırma imkanı sunmamıza ek olarak, her bir resmin altına farklı isim ya da yazı yazdırma imkanı da sunmaktayız. Üstelik Kişiye Özel Toptan Baskılı Kupa Bardak konumuzda belirttiğimiz üzere, her bir bardağa özel olarak basılan ismi kutularının üzerine etiketliyoruz. Bu sayede her bir bardağı kutusundan çıkarmak zorunda kalmadan, kutusuyla beraber ilgili kişiye verme imkanına sahip oluyorsunuz.

Ayrıca e-ticaret sitemizden adetli resimli kupa bardak yaptırma imkanı da sunuyoruz. 10 adedin altında resimli bardak yaptırma bağlantısı: https://www.hediyegerek.com/kisiye-ozel-kupa-bardak

Tüm kupa bardak baskı çalışmalarımız hatta daha fazlası için bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan da tarafımıza mail gönderebilirsiniz. İletişim formundan gönderdiğiniz mesajlarınıza en geç 24 saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın