Türk Kahvesi Fincanı

Türk Kahvesi Fincanı

Baskılı Türk Kahvesi Fincanı, yoğun talep nedeniyle ürünlerimiz arasında yer almakta olup, renk ve taraf kısıtlamasız baskı çalışması yapmaktayız.

Türk Kahvesi Fincanı Baskı Hizmetimiz

*Fincanın başından sonuna kadar arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk ve taraf kısıtlamasız baskısını gerçekleştirebilmekteyiz.

*Fincana baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza ilettikten sonra size bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız. Hazırlamış olduğumuz ön izleme çalışmasına siz onay verdikten sonra başlamaktayız. Bu vesileyle yanlış anlamalardan doğan, istemediğiniz bir sonuç ile karşılaşmamaktasınız.

*Fincanların baskısını gerçekleştirdikten sonra her bir fincanı balonlu naylonlara sarmaktayız. Bu sayede kargo ile gönderilerde en üst güvenliği almaktayız.

*Fincanların 6’lı set kutuları bulunmaktadır. Dolayısıyla minimum 6 adet sipariş verilebilmektedir. 6 ve katlarında, örneğin 18 adet sipariş verilmesi durumunda 3 adet 6’lı set kutularında gönderilmektedir. Lakin 6 ve katlarında sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin 15 adette sipariş verme imkanı sunmaktayız. Bu durumda 2 adet 6’lı set kutularında, 3 adet kupa bardak kutularında gönderim sağlamaktayız.

Türk Kahvesi Fincanı Özellikleri

Fincanın ebatları 5,5 Santimetre yüksekliğinde, 5 Santimetre çapındadır.

Her bir fincanın ahşap altlığı bulunmaktadır.

Bardağın başından sonuna uzanan bir baskı yapılmasını istemeniz durumunda 1590 piksel genişliğe x 650 piksel yüksekliğe sahip bir görsel göndermeniz gerekmektedir. Bardağın arkasına ve önüne ayrı ayrı baskılar yapılacak ise, 650 piksel yüksekliğe x 650 piksel genişliğe sahip bir görsel göndermeniz gerekmektedir.

Tarafımıza göndermeniz gereken dosyanın PSD, PNG ya da PDF gibi, sıkıştırılmamış, dolayısıyla kalite kaybının yaşanmadığı dosya formatları olmasını tercih etmekteyiz.

Neden Türk Kahvesi Fincan Baskı Yaptırmalısınız?

Türk kahvesi ülkemizin dünya çapında en meşhur geleneksel içeceğidir. Bu doğrultuda çok sayıda neden için Türk Kahvesi Fincan baskı yaptırabilirsiniz;

İş Yeriniz İçin

Hemen hemen her iş yerinde Türk kahvesi içilmektedir. İş yerinizde, üzerinde firmanızın logosunun baskılı olduğu Türk Kahvesi Fincanlarında kahve içmek isteyebilir, misafirlerinize yine üzerinde sizin logonuzun olduğu Türk Kahvesi Fincanlarında kahve ikramında bulunmak isteyebilirsiniz.

Hediye Etmek İçin

Türk kahvesi fincanlarının en çok talep edilmesine nedeni hediye etmek içindir. Pek çok kişi ve firma hediye etmek için Türk Kahvesi Fincanı yaptırmayı istemektedir. İster kişisel olarak yakınlarınıza hediye etmek için, isterseniz de firma olarak çalışanlarınıza hediye etmek için Türk kahvesi fincan baskı çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

Özel Günlerde Hediye Etmek İçin

Yılbaşı, bayramlar ve daha sayabileceğimiz pek çok özel günde, müşterilerinize veya yakınlarınıza hediye etmek amacıyla Türk kahvesi fincan baskı çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

Diğer Nedenler

Tüm bunların yanı sıra, yarışma düzenlemek, ürünlerinizin satışlarını arttırmak için promosyon yapmak, sosyal medya veya herhangi bir alanda yarışma düzenlemek, satış yapmak ve daha sayabileceğimiz pek çok amaçla, üzerinde arzu ettiğiniz görselin baskısı bulunan Türk kahvesi fincanı sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Bunun için, iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı Türk Kahvesi Fincanı, yoğun talep nedeniyle ürünlerimiz arasında yer almakta olup, renk ve taraf kısıtlamasız baskı çalışması yapmaktayız. Türk Kahvesi Fincanı Baskı Hizmetimiz *Fincanın başından sonuna kadar arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk ve taraf kısıtlamasız baskısını gerçekleştirebilmekteyiz. *Fincana baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza ilettikten sonra size bir ön izleme çalışması hazırlamaktayız. Hazırlamış olduğumuz ön […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın