Baskılı Saat

Baskılı Saat

Baskılı saat, ev ve iş yerlerinizin duvarında, arzu ettiğiniz görselin bulunduğu en ideal ürünler arasında yer almaktadır.

Baskılı Saat Özellikleri ve Hizmetimiz

*Baskılı saat materyali camdır.

*20 santimetre ve 27 santimetre çapında olmak üzere 2 farklı modelimiz bulunmaktadır.

*Arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını renk kısıtlamasız olarak yaptırabilirsiniz.

*Baskılı saat siparişiniz tarafınıza içerisinde 1 adet pil ile gönderilmektedir.

*Her bir baskılı saat kendisine ait kutusunda gönderilmektedir.

*Akrep, yelkovan ve saniye kadranı stoklarımıza bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

*Her bir saati baskısının ardından kutuların koymakta ve kutularını balonlu naylonlara sararak ekstra güvenlik önlemleri alarak göndermekteyiz.

*Minimum 1 adetten başlayarak yüzlerce saat baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

Neden Saat Baskı Çalışması Yaptırmalısınız?

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle başta kendiniz için olmak üzere sevdiklerinize doğum günü, yıl dönümü gibi gerekçeler ile saat baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

*İş yerinizin duvarında, firmanızın logosunun yer aldığı bir saate sahip olmak isteyebilirsiniz.

*Çeşitli kampanyalar düzenleyip, ürün ya da hizmet satışınızı arttırmak için, sattığınız ürün veya hizmetin yanında hediye etmek amacıyla yaptırabilirsiniz.

*Kendi yerel ya da sanal mağazanızda, sosyal medyada satış amaçlı saat baskı çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Sosyal medyada projeniz, firmanız ya da herhangi başka bir amaca ilgiyi ve katılımı arttırmak için yarışmalar düzenleyebilir, söz konusu bu yarışmalarda hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle burada belirtmediğimiz daha pek çok nedenden dolayı sipariş verebilirsiniz.

Baskılı saat çalışmamıza dair merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinizi bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ve iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan gönderebilirsiniz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlere en kısa sürede dönüş sağlayacak olup, siparişlerinizin çalışmasına stok ve sipariş yoğunluğumuza bağlı olarak en kısa sürede başlanılacaktır.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı saat, ev ve iş yerlerinizin duvarında, arzu ettiğiniz görselin bulunduğu en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Baskılı Saat Özellikleri ve Hizmetimiz *Baskılı saat materyali camdır. *20 santimetre ve 27 santimetre çapında olmak üzere 2 farklı modelimiz bulunmaktadır. *Arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını renk kısıtlamasız olarak yaptırabilirsiniz. *Baskılı saat siparişiniz tarafınıza içerisinde 1 adet pil […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın