Baskılı Puzzle

Baskılı Puzzle

Baskılı Puzzle, hem hediye hem hatıra hem de eğlence amaçlı, üzerine istediğini baskı çalışmasını yaptırabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Baskılı Puzzle Özellikleri ve Hizmetimiz

*Baskılı Puzzle 99 parçadan oluşmaktadır.

*Minimum 1 adetten başlayarak yüzlerce adet sipariş verebilirsiniz.

*A4 kağıdı ebatındadır.

*Arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını renk kısıtlamasız yaptırabilirsiniz.

*Puzzle arkasında ayaklık bulunmaktadır. Bu ayaklık sayesinde puzzle dik durabilmektedir. Bu sayede puzzle ‘ı bir tablo gibi dekor amaçlı da kullanabilirsiniz.

Neden Puzzle Baskı Yaptırmalısınız?

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sayesinde sevdikleriniz ve kendiniz için, üzerine arzu ettiğiniz bir görselin, bir hatıra fotoğrafının baskısını yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Firmanızın çalışanlarına doğum günü, yılbaşı, performans yükseliği ve diğer gerekçeler ile hediye etmek için yaptırabilirsiniz.

*Mevcut yerel ya da sanal mağazanızda, sosyal medyada ve diğer mecralarda satış amaçlı tercih edebilirsiniz.

*Projeniz ya da firmanız için yarışmalar düzenleyebilir, yarışmanın sonucunda kazananlara hediye etmek için yaptırabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz puzzle baskı çalışması için bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan ulaşabilirsiniz. Puzzle baskı çalışmamıza dair sizlere ayrıntılı bilgi verebilir, stoklarımız ve sipariş yoğunluğumuza bağlı olarak siparişinizin çalışmasına en kısa sürede başlayabiliriz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı Puzzle, hem hediye hem hatıra hem de eğlence amaçlı, üzerine istediğini baskı çalışmasını yaptırabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Baskılı Puzzle Özellikleri ve Hizmetimiz *Baskılı Puzzle 99 parçadan oluşmaktadır. *Minimum 1 adetten başlayarak yüzlerce adet sipariş verebilirsiniz. *A4 kağıdı ebatındadır. *Arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını renk kısıtlamasız yaptırabilirsiniz. *Puzzle arkasında ayaklık bulunmaktadır. Bu ayaklık sayesinde […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın