Baskılı Plaket

Baskılı Plaket

Baskılı plaket, ödül törenlerinde sunulan hizmet ya da başarıya dair teşekkür amacıyla verilebilecek en ideal ürünler arasında gelmektedir.

Baskılı Plaket Özellikleri ve Hizmetimiz

*9×12 santimetre, 12×16 santimetre, 15×20 santimetre olmak üzere 3 farklı ebatta plaket modelimiz bulunmaktadır.

*Kadife kumaş kaplı, kırmızı ve lacivert olmak üzere 2 farklı renkli plaket kutusu seçeneği bulunmaktadır.

*Plaketler seçtiğiniz renkteki kutuları ile beraber gönderilmektedir.

*Plaketlerin üzerine arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlaması olmaksızın baskısını yaptırmak imkanınız bulunmaktadır.

*Minimum 1 adetten başlayarak yüzlerce adet baskılı plaket siparişi verme imkanına sahipsiniz.

Neden Baskılı Plaket Yaptırmalısınız?

*Gerek firmanız gerekse kurumunuz bünyesinde üstün başarı, hizmet ve diğer teşekkür amaçlı unsurlar için baskılı plaket çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Üzerine arzu ettiğiniz herhangi bir görselin baskısını yaptırma ve minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle sadece teşekkür amaçlı değil, espri amaçlı da plaket baskı çalışması yaptırabilirsiniz. Anneler gününde “dünyanın en iyi annesine teşekkürler”, babalar gününde “dünyanın en iyi babasına teşekkürler”, sevgililer gününde “dünyanın en iyi sevgilisine teşekkürler” gibi çalışmalar yaptırabilirsiniz.

Aynı şekilde arkadaşlarınızın doğum günlerinde de çeşitli espriler barındıran, arzu ettiğiniz bir görselin bulunduğu plaket baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

*Okullarda üstün başarı gösteren öğrencilere yıl sonunda gösterdikleri başarıyı tebrik etme amacıyla plaket baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

*Firmanız içerisinde yüksek performans gösteren çalışanlarınıza, o ay veya yıl için tebrik ve teşekkür etme maksadıyla çalışma yaptırabilirsiniz.

*Projenize katkı sağlayan kişilere teşekkür etmek maksadıyla plaket baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

*Minimum 1 adet sipariş verme ve üzerine arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırma imkanı sunmamız vesilesiyle burada belirtmediğimiz daha pek çok amaçla plaket baskı çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

Baskılı plaket çalışmamıza dair merak ettiğiniz soruları, talepleri ve görüşlerinizi bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan iletebilir, 0 505 930 72 61 numaramızı arayabilir veya iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan bize iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinize en kısa sürede dönüş sağlayacak olup, siparişlerinizin çalışmasına sipariş ve stok yoğunluğumuza bağlı olarak en kısa sürede başlanılacaktır.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı plaket, ödül törenlerinde sunulan hizmet ya da başarıya dair teşekkür amacıyla verilebilecek en ideal ürünler arasında gelmektedir. Baskılı Plaket Özellikleri ve Hizmetimiz *9×12 santimetre, 12×16 santimetre, 15×20 santimetre olmak üzere 3 farklı ebatta plaket modelimiz bulunmaktadır. *Kadife kumaş kaplı, kırmızı ve lacivert olmak üzere 2 farklı renkli plaket kutusu seçeneği bulunmaktadır. *Plaketler seçtiğiniz renkteki […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın