Baskılı Mouse Pad

Baskılı mouse pad, ev ve iş yerlerinde pek çok kişinin kullanmak isteyeceği ve ilgi göstereceği ürünler arasında yer almaktadır.

Baskılı Mouse Pad Özellikleri ve Hizmetimiz

*20 santimetre çapında yuvarlak ve 23×19 santimetre ebatlarında üzere 2 farklı modelimiz bulunmaktadır.

*Her bir mouse pad 5 milimetre kalınlığa sahip kaliteli materyale sahiptir.

*Arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlamasız olarak baskısını belirlediğiniz mouse pad modeline yaptırabilirsiniz.

*Her bir mouse pad kendisine ait ambalajına konularak gönderilmektedir.

*Minimum 1 adetten başlamak üzere yüzlerce adede kadar baskılı mouse pad çalışması yaptırabilirsiniz.

Neden Baskılı Mouse Pad Yaptırmalısınız?

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle başta kişisel kullanım amacıyla mouse pad baskısı yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Aynı şekilde minimum 1 adet sipariş verme imkanınız vesilesiyle sevdikleriniz için doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve daha sayılabilecek pek çok özel gün için mouse pad baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

*Firmanızda bilgisayar başında çalışanların, üzerinde firmanızın logosunun bulunduğu mouse padleri kullanması, bu sayede firmanızın daha profesyonel bir görünüme sahip olması için tercih edebilirsiniz.

*Özellikle bilişim alanına yönelik bir projeniz ya da firmanız var ise, firmanızın satışını gerçekleştirdiği hizmet ya da ürün satışları için düzenlediğiniz kampanyalarda hediye etmek amacıyla yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Projenizin veya firmanızın daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için yarışmalar düzenleyebilir, bu yarışmalarda hediye etmek için baskılı mouse pad çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle, burada belirtmediğimiz daha pek çok gerekçe ile baskılı mouse pad çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

Mouse pad baskı çalışmamıza dair merak ettiğiniz soru ve görüşleri tarafımıza iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlere en kısa sürede dönüş sağlayacak olup, siparişlerinizin çalışmasına sipariş ve stok yoğunluğumuza bağlı olarak en kısa sürede başlanılacaktır.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı mouse pad, ev ve iş yerlerinde pek çok kişinin kullanmak isteyeceği ve ilgi göstereceği ürünler arasında yer almaktadır. Baskılı Mouse Pad Özellikleri ve Hizmetimiz *20 santimetre çapında yuvarlak ve 23×19 santimetre ebatlarında üzere 2 farklı modelimiz bulunmaktadır. *Her bir mouse pad 5 milimetre kalınlığa sahip kaliteli materyale sahiptir. *Arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlamasız […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın