Baskılı Magnet

Baskılı magnet, renk kısıtlamasız baskı yapma imkanı sunmamız vesilesiyle arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz.

Baskılı Magnet Özellikleri ve Hizmetimiz

*Arka bölümündeki mıknatıs sayesinde başta buzdolaplarına olmak üzere, mıknatısların yapışma özelliğine sahip her metale yapışma özelliği bulunmaktadır.

*7×8 santimetre ve 12×14 santimetre kalp şeklinde, 6×9 santimetre, 10×15 santimetre ve 15×20 santimetre dikdörtgen, 6×6 santimetre kare olmak üzere 3 farklı şekil, toplamda 6 farklı baskılı magnet modeline baskı yapmaktayız.

*Magnetlere arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

*Minimum 1 adetten yüzlerce adede kadar baskılı magnet siparişi verebilirsiniz.

Neden Baskılı Magnet Yaptırmalısınız?

*Sevdikleriniz ile çektirdiğiniz bir anınızı magnet olarak baskı yaptırabilir, onu sürekli görebileceğiniz bir yere koyabilirsiniz.

*Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi çeşitli özel günlerde hediye etmek için magnet baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

*İş yerinde ya da evinizin mutfağında kuralların yazılı olduğu bir magnet baskı çalışması yaptırıp, iş yerinizin ya da evinizin mutfağında bulunan buzdolabına yapıştırıp sürekli görünmesini sağlayabilirsiniz.

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız nedeniyle burada belirtmediğimiz daha pek çok neden ile magnet baskı çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz. Magnet baskı çalışmasına dair merak ettiğiniz sorularınızı, görüşlerinizi ve taleplerinizi bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ve iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan iletebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlayacak olup, stok ve sipariş yoğunluğumuza bağlı olarak siparişinizin çalışmasına en kısa sürede başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı magnet, renk kısıtlamasız baskı yapma imkanı sunmamız vesilesiyle arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz. Baskılı Magnet Özellikleri ve Hizmetimiz *Arka bölümündeki mıknatıs sayesinde başta buzdolaplarına olmak üzere, mıknatısların yapışma özelliğine sahip her metale yapışma özelliği bulunmaktadır. *7×8 santimetre ve 12×14 santimetre kalp şeklinde, 6×9 santimetre, 10×15 santimetre ve 15×20 santimetre dikdörtgen, 6×6 santimetre kare olmak […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın