Baskılı Madalyon

Baskılı Madalyon

Baskılı madalyon, ödül törenlerinin yanı sıra daha pek çok amaç için yaptırabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Baskılı Madalyon Özellikleri ve Hizmetimiz

*Altın, gümüş ve bronz renklerinde olmak üzere 3 çeşit madalyon seçeneğimiz bulunmaktadır.

*Çerçevesi zeytin dalı şeklindedir.

*Baskı yapılan alan 40 milimetre çapındadır.

*Arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlaması olmadan baskısını yaptırabilirsiniz.

*Madalyona askısı dahil olup, askının boyu 70 santimetre uzunluğundadır.

*Minimum 3 adet olmak üzere yüzlerce baskılı madalyon yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

Neden Baskılı Madalyon Yaptırmalısınız?

*Madalyon baskı çalışması yaptırmanızın en temel nedenleri arasında elbette düzenlenen çeşitli yarışmalardır. Bu yarışmaların birinci, ikinci ve üçüncüsüne verilmek üzere madalyon baskısı yaptırabilirsiniz.

*Firmanız içerisinde yüksek performans gösteren çalışanlar için yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Okullarda yüksek performans gösteren öğrencilere vermek üzere yaptırabilirsiniz.

*Arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize, “yılın arkadaşı”, “yılın kankası” şeklinde espri amaçlı çalışma yaptırıp hediye edebilirsiniz.

Düşük adetli sipariş ve renk kısıtlamasız baskı yaptırabilme imkanına sahip olmanız nedeniyle, burada yer belirtmediğimiz daha pek çok amaçla madalyon baskı çalışması yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Bunun için bizimle iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan iletişime geçebilir, merak ettiğiniz soruları, taleplerinizi ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı madalyon, ödül törenlerinin yanı sıra daha pek çok amaç için yaptırabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Baskılı Madalyon Özellikleri ve Hizmetimiz *Altın, gümüş ve bronz renklerinde olmak üzere 3 çeşit madalyon seçeneğimiz bulunmaktadır. *Çerçevesi zeytin dalı şeklindedir. *Baskı yapılan alan 40 milimetre çapındadır. *Arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlaması olmadan baskısını yaptırabilirsiniz. *Madalyona askısı dahil […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın