Baskılı Kumbara

Baskılı Kumbara

Baskılı kumbara, küçük büyük fark etmeksizin herkesin para biriktirmek için ihtiyaç duyabileceği ve hediye edilebilecek ideal bir üründür.

Baskılı Kumbara Özellikleri ve Hizmetimiz

*Kumbaralara arzu ettiğiniz tüm görselleri renk ve taraf kısıtlaması olmadan yaptırabilirsiniz.

*Kumbaralar porselen materyale sahiptir.

*Baskısını yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza gönderdikten sonra size bir ön izleme çalışması yapmaktayız. Bu sayede arzu ettiğiniz baskı dışında bir baskı ile karşılaşmazsınız.

*Kumbaraların üstünde para atma bölümü, altında ise silikondan oluşan, kumbarada biriken paraları çıkarma bölümü bulunmaktadır. Dolayısıyla bazı kumbaralarda olduğu gibi, parayı almak için kumbarayı parçalamak zorunda kalmaz, bu sayede uzun yıllar kullanabilirsiniz.

*Baskısı yapılan her bir kumbarayı balonlu naylonlara sarmakta ve kendilerine ait kutularına koymaktayız.

*Minimum 3 adetten başlamak kaydıyla yüzlerce baskılı kumbara yaptırma imkanına sahipsiniz.

Neden Baskılı Kumbara Yaptırmalısınız?

*Baskılı kumbaralar özellikle okullarda öğrencilere verilebilecek en ideal üründür. Öğrencilere genç yaşlarında para biriktirme ve tutumlu olma alışkanlığı kazandıran kumbaralara, okulun logosunu ya da arzu ettiğiniz herhangi bir görselin baskısını yaptırabilirsiniz.

*Çeşitli organizasyonlarda hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

*Ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak veya projenizi geniş kitlelere duyurmak için düzenleyeceğiniz yarışmalarda, arzu ettiğiniz görselin bulunduğu kumbara hediye etmek isteyebilirsiniz.

*Düşük adetlerde ve uygun fiyatlarda sipariş verme imkanı sunmamız nedeniyle kendiniz ve sevdikleriniz için yaptırabilirsiniz.

*Yine düşük adet ve uygun fiyatlarda sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle burada yer vermediğimiz onlarca sebepten dolayı kumbara baskı çalışması yaptırabilirsiniz.

Baskılı kumbara siparişleriniz için bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan mail atabilir, 0 505 930 72 61 numaramızdan veya iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı kumbara, küçük büyük fark etmeksizin herkesin para biriktirmek için ihtiyaç duyabileceği ve hediye edilebilecek ideal bir üründür. 

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın