Baskılı Kitap Ayracı

Baskılı kitap ayracı, son dönemde pek çok kişi tarafından, pek çok amaçla tercih edilebilen ürünler arasında yer almaktadır.

Baskılı Kitap Ayracı Özellikleri ve Hizmetimiz

*Metal ve keçe kumaşına olmak üzere 2 farklı kitap ayracı modelimiz bulunmaktadır.

*Metal kitap ayracı 15×3,5 Santimetre, keçe kitap ayracı 17×5 Santimetre ebatlarındadır.

*Her bir kitap ayracı püsküllüdür. Püsküller stoklarımıza bağlı olarak farklı renklerde olabilir.

*Keçe kitap ayracının kalınlığı 3 milimetre olup, sert ve yırtılmama özelliğine sahiptir.

*Minimum 1 adetten başlayarak yüzlerce adede kadar sipariş verme imkanınız bulunmaktadır.

Neden Baskılı Kitap Ayracı Yaptırmalısınız?

*Baskılı kitap ayracı son dönemde özellikle kişilerin sevdiklerine hediye etmek için tercih edilmektedir. Bu nedenle sevdiğinize, üzerinde arzu ettiğiniz bir görselin bulunduğu kitap ayracı hediye edebilirsiniz.

*Diğer bir popüler tercih sebebi, okullarda öğrencilere hediye etmek içindir. Anaokulu, ilkokul, orta okul ve liselerde öğrencilere hediye etmek için tercih edilmektedir.

*Kitap ile alakalı organizasyon ve etkinliklerde hediye etmek için ideal bir üründür.

Burada yer vermediğimiz daha pek çok sebeple baskılı kitap ayracı yaptırmak isteyebilirsiniz. Baskılı kitap ayracı çalışması için her türlü soru, görüş ve taleplerinizi bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ve iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan iletebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlayacak olup, sipariş ve stok yoğunluğumuza bağlı olarak talep etmiş olduğunuz siparişinizin çalışmasına en kısa sürede başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı kitap ayracı, son dönemde pek çok kişi tarafından, pek çok amaçla tercih edilebilen ürünler arasında yer almaktadır. Baskılı Kitap Ayracı Özellikleri ve Hizmetimiz *Metal ve keçe kumaşına olmak üzere 2 farklı kitap ayracı modelimiz bulunmaktadır. *Metal kitap ayracı 15×3,5 Santimetre, keçe kitap ayracı 17×5 Santimetre ebatlarındadır. *Her bir kitap ayracı püsküllüdür. Püsküller stoklarımıza bağlı […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın