Baskılı Kırlent

Baskılı Kırlent

Baskılı kırlent, renk kısıtlamasız baskı imkanı sunmamız ile pek çok amaçla tercih edilebilecek ideal ürünler arasında yer almaktadır.

Baskılı Kırlent Özellikleri ve Hizmetimiz

*Baskılı kırtlent ebatları 40×40 santimetredir.

*Kaliteli beyaz saten kumaşa sahiptir.

*Kırlentlerin içerisinde elyaf dolgu yastığı bulunmaktadır.

*Her bir kırlentte fermuar bulunmaktadır. Bu sayede iç yastığı çıkarılarak yıkanabilmektedir.

*Renk kısıtlamasız olarak arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını yaptırabilirsiniz.

*27×37 santimetre alana baskı yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

*Minimum 1 adetten yüzlerce adede kadar sipariş verme imkanınız bulunmaktadır.

Neden Baskılı Kırlent Yaptırmalısınız?

*Evinizde ve iş yerinizde, üzerinde arzu ettiğiniz görselin bulunduğu baskılı kırlent yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanı sunmamız vesilesiyle, sevdikleriniz için doğum günlerinde, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde hediye etmek için, üzerinde beraber çekildiğiniz bir hatıra resmi bulunan kırlent baskı çalışması yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Çeşitli organizasyon ve etkinliklerde hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

*Satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ya da hizmetlerinizde satışınızı arttırmak üzere kampanyalar düzenlemek amacıyla yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Firma içerisinde çalışanlarınıza yüksek performans, doğum günü, yılbaşı ve diğer gerekçeler ile hediye etmek amacıyla yaptırabilirsiniz.

*Projenizin ve firmanızın tanıtımı için düzenlediğiniz çeşitli yarışmalarda hediye etmek amacıyla baskılı kırlent çalışması yaptırabilirsiniz.

Kırlent baskı çalışmamıza dair merak ettiğiniz soruları ve görüşleri bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinize en kısa sürede başlayacak olup, siparişlerinizin çalışmasına stok ve sipariş yoğunluğumuza bağlı olarak en kısa sürede başlanılacaktır.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı kırlent, renk kısıtlamasız baskı imkanı sunmamız ile pek çok amaçla tercih edilebilecek ideal ürünler arasında yer almaktadır. Baskılı Kırlent Özellikleri ve Hizmetimiz *Baskılı kırtlent ebatları 40×40 santimetredir. *Kaliteli beyaz saten kumaşa sahiptir. *Kırlentlerin içerisinde elyaf dolgu yastığı bulunmaktadır. *Her bir kırlentte fermuar bulunmaktadır. Bu sayede iç yastığı çıkarılarak yıkanabilmektedir. *Renk kısıtlamasız olarak arzu ettiğiniz […]

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın