Baskılı Çanta

Firmamızın baskılı çanta ürününde, spor model baskılı çanta ve omza asılan baskılı çanta olmak üzere iki çalışmamız bulunmaktadır.

Günlük kullanım için herkesin tercih edebileceği ve ihtiyaç duyabileceği bir üründür.

Baskılı Çanta Özellikleri ve Hizmetimiz

*Spor modelinin ebatları; 33×43 Santimetre, omza asılan çanta modelinin ebatları; 37×39,5 Santimetredir.

*İki çanta modelinde de renk kısıtlaması olmadan 27×37 Santimetre sınırlarında baskı yapılabilmektedir.

*Minimum 1 adet olmak üzere yüzlerce adede kadar sipariş verme imkanınız bulunmaktadır.

*Çantalar kaliteli ve dayanıklı kanvas kumaşından üretilmektedir.

Neden Baskılı Çanta Yaptırmalısınız?

*Minimum 1 adet sipariş verme imkanına sahip olmanız sayesinde kendiniz ya da sevdikleriniz için, üzerinde arzu ettiğiniz görselin bulunduğu çanta yaptırabilirsiniz.

*Firmanızın çalışanlarına yılbaşı, doğum günü, yüksek performans gibi gerekçeler ile hediye etmek için yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

*Satışını gerçekleştirdiğiniz ürün veya hizmetlerinizin daha fazla satması için kampanya amaçlı yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Sosyal medyada ya da diğer alanlarda projeniz veya firmanız için yarışmalar düzenleyerek, yarışmaya olan katılımı arttırmak için hediye edebilirsiniz.

*Herkese hitap eden bir ürün olması nedeniyle burada belirtmediğimiz daha pek çok gerekçe ile çanta baskı yaptırmak isteyebilirsiniz.

Çanta baskı siparişlerinizi, merak ettiğiniz soruları ve görüşleri iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan veya iletişim sayfamızda yer alan iletişim formundan bize iletebilirsiniz. Tarafınıza en geç 24 saat içerisinde dönüş sağlanacak olup, arzu ettiğiniz çalışmaya stoklarımız ve sipariş yoğunluğumuz doğrultusunda en kısa sürede başlanacaktır.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Firmamızın baskılı çanta ürününde, spor model baskılı çanta ve omza asılan baskılı çanta olmak üzere iki çalışmamız bulunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın