Baskılı Bardak Altlığı

Baskılı Bardak Altlığı

Baskılı bardak altlığı, baskılı kupa bardak hizmetinin yanında tercih edilebilecek en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Elbette sadece baskılı kupa bardak siparişi vermeniz durumunda değil, kupa bardak baskı çalışması yaptırmak istemeseniz de baskılı bardak altlığı siparişi verebilirsiniz.

Baskılı Bardak Altlığı Özellikleri ve Hizmetimiz

*Baskılı cam bardak altlığı, baskılı HDF (ahşap) bardak altlığı ve baskılı keçe bardak altlığı olmak üzere 3 farklı modelimiz bulunmaktadır.

*Baskılı keçe bardak altlığı kenarları oval, 9,50×9,50 santimetre ve 3 milimetre kalınlığındadır. Baskılı keçe bardak altlığı ve baskılı cam bardak altlığı 10×10 santimetre ve 3 milimetre kalınlığındadır.

*3 modelimize de arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlamasız baskısını yaptırabilirsiniz.

*Minimum 1 adetten başlayarak yüzlerce adede kadar sipariş verme imkanınız bulunmaktadır.

Neden Baskılı Bardak Atlığı Yaptırmalısınız?

*Bardak altlığı baskı çalışmasını, firmamızdan vermiş olduğunuz baskılı kupa bardak siparişi ile beraber vermek isteyebilirsiniz. Kupa bardak baskı çalışmasında yapılan aynı görseli bardak altlığı içinde yaptırabilir, bu sayede takım olarak sipariş verme imkanına sahip olabilirsiniz.

*Üzerinde sevdiklerinizin görselinin bulunduğu bardak altlığı siparişi vermek isteyebilirsiniz.

*İş yerinde çalışanlarınızın masalarının üzerinde kullanabilmesi için, üzerinde firmanızın logosunun bulunduğu bardak altlığı siparişi verebilirsiniz.

*Evinizde kullanmak için, arzu ettiğiniz görsellerin bulunduğu bardak altlığı yaptırabilirsiniz.

Minimum 1 adetten başlayan fiyatlarla sipariş verme imkanı sunmamız nedeniyle, burada belirtmediğimiz daha pek çok gerekçe ile baskılı bardak altlığı siparişi vermek isteyebilirsiniz. Bardak altlığı baskı çalışmaları için merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinizi bize iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinize en kısa sürede dönüş yapacak, sipariş yoğunluğumuza ve stok durumumuza bağlı olarak siparişinizin çalışmasına en kısa sürede başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı bardak altlığı, baskılı kupa bardak hizmetinin yanında tercih edilebilecek en ideal ürünler arasında yer almaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın