Baskılı Anahtarlık

Baskılı anahtarlık, promosyon ürünleri arasında herkes tarafından tercih edilebilecek ve en çok çalışma yapılması istenilen ürünler arasında gelmektedir.

Baskılı Anahtarlık Özellikleri ve Hizmetimiz

*Baskılı anahtarlık üzerine arzu ettiğiniz tüm görsellerin renk kısıtlaması olmaksızın yaptırabilirsiniz.

*Anahtarlıklar metal ve kutusunda, kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir.

*Dikdörtgen ve kenarları oval olmak üzere 2 seçenek bulunmaktadır.

*Dikdörtgen anahtarlığın baskı alanı ebatları 3,5×2 Santimetre, kenarları oval anahtarlığın baskı alanı 2,3×3,5 Santimetredir.

*Minimum 5 adetten başlayarak yüzlerce adede kadar sipariş verebilirsiniz.

Neden Baskılı Anahtarlık Yaptırmalısınız?

*Baskılı anahtarlıklar herkes tarafından aktif olarak kullanılan bir üründür. Bu nedenle üzerinde sizin belirlediğiniz bir görselin bulunduğu bu ürünü, kişilerin sürekli yanında taşıyacak olması nedeniyle tercih edebilirsiniz.

*Özellikle firmanızın logosunun, iletişim bilgilerinin veya arzu ettiğiniz herhangi bir görsel ile kaliteli bir promosyon ürünü olarak firmanız için yaptırmak isteyebilirsiniz.

*Ailenizin, sevdiklerinizin görselinin bulunduğu anahtarlıklara sahip olmak isteyebilir, bu sayede ailecek kullanım için tercih edebilirsiniz.

*Özel günler, etkinlik ve çeşitli organizasyonlarda satış veya hediye amaçlı tercih edebilir, bu sayede gelir elde edebilir veya özel gün, etkinlik ve organizasyon için kişilere unutulmaz, sürekli kullanılan bir hediye verebilirsiniz.

*Aktif olarak kullanılan bir ürün, düşük adetlerde sipariş imkanı ve herkesin kullanmak isteyebileceği kalitede bir ürün olması nedeniyle burada belirtmediğimiz daha pek çok nedenden dolayı baskılı anahtar yaptırmak isteyebilirsiniz.

Baskılı anahtarlık talepleriniz için bizimle iletisim@kupabardaktoptan.com ‘dan, 0 505 930 72 61 numaramızdan veya iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan iletişime geçebilir, soru, görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ürün Bilgisi

Ürünü Paylaş

Baskılı anahtarlık, promosyon ürünleri arasında herkes tarafından tercih edilebilecek ve en çok çalışma yapılması istenilen ürünler arasında gelmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın