Toptan kupa bardak alımlarınızda, piyasada eşi benzeri olmayan hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmette de iddialıyız, çünkü hizmet alan kişilerin beklediklerinden fazlasını veriyoruz. Sadece kupa bardaklara baskı yapıp teslim etmiyoruz. Peki neler mi yapıyoruz?

Kaliteli Kupa Bardak Baskı Yapıyoruz

Yaptığımız kupa bardak baskılarında 2 renk, 3 renk, 4 renk gibi kısıtlamalar yapmıyoruz. İstediğiniz görseli, renk kısıtlaması olmadan, son sistem baskı makinemiz ile en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Tasarımda Düzeltmeler Yapıyoruz

Gönderdiğiniz tasarımın kupa bardakların üstünde en iyi şekilde görünebilmesi için gerekli düzeltmeler yapıyoruz. Gerekli düzeltmeleri gerçekleştirdikten sonra, görselin son halini size gönderiyoruz, sizden onay geldikten sonra kupa bardak baskı işlemine başlıyoruz.

Kupa Bardakları Yıkıyoruz

Kupa bardaklar imalathanelerden temiz şekilde gelmemektedir. Dolayısıyla nereden kupa bardak alırsanız alın, iyice yıkayıp, o şekilde kullanmanız gereklidir. Fakat biz kupa bardakların baskısını yaptıktan sonra yıkıyoruz. Bu sayede kupa bardaklar elinize temiz bir şekilde ulaştığı için gönül rahatlığıyla, yıkamanıza gerek kalmadan kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kupa Bardakları Kuruluyoruz

Yıkama işleminden sonra kupa bardakların üzerinde oluşabilecek su lekesi ve benzeri lekeleri gidermek için bütün kupa bardakları tek tek kuruluyoruz. Bu sayede pırıl pırıl, ışıldayan bir görünüme sahip kupa bardaklara sahip oluyorsunuz.

Kupa Bardakları Sarıyoruz

Kargo ile gönderimlerde sorun yaşanmaması için maksimum önlem alıyoruz. Bunun için bütün kupa bardakları tek tek balonlu naylon ile sarıyoruz. Bu sayede son derece güvenli bir şekilde kupa bardaklar elinize ulaştığı gibi, sizin kargo ile kupa bardak göndermek istemeniz durumunda, güvenlik önlemi almanıza gerek kalmadan göndermenizi sağlıyoruz.

Kupa Bardakları Kutuluyoruz

Bizden aldığınız bütün kupa bardakların kendisine ait kutusu bulunmaktadır. Dolayısıyla bütün kupa bardakları tek tek kendisine ait kutusuna koyuyoruz.

Kutuları Etiketliyoruz

Toptan kupa bardak siparişleriniz için sadece bir adet görsel bastırmak zorunda değilsiniz. Bir kaç farklı görselde toptan kupa bardak siparişi verme imkanı da sunuyoruz. Bu durumda hangi kutunun içinde hangi görselli kupa bardağın olduğunu anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu sorunu da çözüyoruz. Kutunun üstüne bakarak içinde hangi görsele sahip kupa bardağın olduğunu anlayın diye, bütün kupa bardakların kutusunun üstüne, içinde hangi görselin olduğunu gösteren etiket yapıştırıyoruz.

İddialıyız, hizmet kalitemizin arkasındayız. Başka bir arzunuz varsa lütfen iletmekten çekinmeyin…

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın