Kupa Bardak Modellerimiz

KupaBardakToptan.Com olarak 1 değil tam 4 farklı kupa bardak modeline baskı yapıyoruz. Düz kulplu beyaz kupa bardak, kalp kulplu beyaz kupa bardak, düz kulplu sihirli kupa bardak, kalp kulplu sihirli kupa bardak olmak üzere istediğiniz modellerde kaliteli dijital baskı yapılmaktadır.

Düz Kulplu Beyaz Kupa BardakDüz Kulplu Beyaz Kupa Bardak

En çok tercih edilen kupa bardak modelidir. İster satış amaçlı, ister firma tanıtımı ve promosyon amaçlı olarak tercih edebileceğiniz bir modeldir.

 

Kalp Kulplu Beyaz Kupa BardakKalp Kulplu Beyaz Kupa Bardak

Kulpu kalp şeklinde olan beyaz kupa bardak modelidir. Ağırlıklı olarak aşk ve sevgi temalı olması nedeniyle, satış amaçlı tercih edilebileceği gibi, hediye etme amaçlı da tercih edebileceğiniz bir modeldir.

 

Düz Kulplu Sihirli Kupa BardakDüz Kulplu Sihirli Kupa Bardak

İçine sıcak su konulduğunda, yapılan baskının ortaya çıktığı kupa bardak modelidir. Son derece ilgi ve beğenilen bir kupa bardak olması nedeniyle, ister satış amaçlı, isterseniz hediye amaçlı tercih edebileceğiniz bir kupa bardak modelidir.

 

 

Sihirli Kalp Kulplu Kupa BardakKalp Kulplu Sihirli Kupa Bardak

Kulpu kalp şeklinde ve içine sıcak su konulduğunda yapılan baskının ortaya çıktığı kupa bardak modelidir. Hem aşk temalı olması, hemde ilgi gören ve beğenilen bir kupa bardak modeli olması nedeniyle, satış amaçlı tercih edebileceğiniz gibi, hediye etme amaçlı da tercih edebileceğiniz bir modeldir.

WhatsApp chat WhatApp 'tan Yazın