iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Kurban Bayramına Özel Kargo Bedava

Kurban Bayramına Özel Kargo Bedava

Milli ve dini bayramlarımız hediyeler vererek bizleri birbirimize yakınlaştıran özel günlerdir. Bu özel günlerde sadece kişiler birbirlerine değil, firmalarda sundukları hizmet ya da satılan ürünlerin yanında müşterilerine çeşitli hediyeler vermektedir. 12 Eylülde kutlanacak olan kurban bayramı vesilesi ile sevdiklerinize ya da firma olarak müşterilerinize, üzerinde sizin belirlediğiniz bir görsel bulunan hediye edebilmeniz için kargo ücretini biz karşılıyoruz.

Ürün ya da hizmet satışı gerçekleştiren bir firma sahibiyseniz, satışlarınızı arttırmak için kurban bayramına özel kampanyalar düzenlemek isteyebilirsiniz. Bunun için firmanızın tanıtımının yer aldığı bir görsel ya da sizin belirlediğiniz herhangi bir görselin bulunduğu baskılı kupa bardak sahibi olup, çeşitli kampanyalar düzenleyebilir ve hem satışlarınızı hemde bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Ayrıca kurban bayramında sevdiklerinize hoş bir hediye vermek isteyip, ne hediye vereceğiniz konusunda da kararsızlık yaşayan biri olabilirsiniz. Bunun içinde tamamen size özel sahibi olarak, sevdiklerinizin büyük beğenisi kazanacak resimli kupa bardak hediyesi verebilirsiniz.

İster firma sahibi olup kampanyalar düzenleyerek hediye etmek isteyin, isterseniz sevdiklerinize resimli kupa bardak hediye ederek hoş sürprizler yapmak isteyin, 10 Eylüle kadar verilen bütün siparişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. 

Merak ettiğiniz soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın