fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim
KupaBardakToptan.Com ile Kazanın

KupaBardakToptan.Com olarak benzersiz hizmeti sunduğumuz gibi, herkese baskılı kupa bardaklar ile gelir elde etme imkanı sunuyoruz. Üstelik bayi olmak için benzer sistemlerin aksine hiçbir ücret ödemiyor ve sözleşme imzalamıyorsunuz. 

İnternet hayatımıza girdikten sonra isteyen herkes internet üzerinden rahatlıkla satış yapabilme imkanına sahip oldu. E-Ticaret sitelerinin yanı sıra özellikle son yıllarda Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından çok sayıda satış gerçekleştiren kişi görmek mümkün. Bu sosyal medya hesaplarından satılan ürünler arasında en popüler olanı ise baskılı kupa bardaklar. Çünkü baskılı kupa bardaklar hem uygun fiyatlı olması hem herkes tarafından kullanılması hemde üstlerinde herkese hitap eden görsellerin yer alabilmesi nedeniyle pek çok kişinin sahip olmak istediği bir üründür.

KupaBardakToptan.Com olarak sizlere baskılı gerçekleştirerek ek ya da ana gelir elde etme imkanı sunuyoruz. İsterseniz sosyal medyadan, isterseniz yakın çevrenizdeki tanıdıklarınıza, isterseniz pazarlama yeteneğinizi kullanarak tanımadıklarınıza, isterseniz E-Ticaret sitesi üzerinden ya da fiziksel bir mağazadan, toptan ya da adetli kupa bardak satışı gerçekleştirerek, yüzde 100’den yüzde 300’e varan kâr oranlarında ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bunun için size 2 cazip seçenek sunuyoruz. Bu seçeneklerden birini ya da her ikisini uygulayıp, gelir elde edebilirsiniz;

Seçenek 1: Adetli Satış

Üzerinde sizin istediğiniz görsellerin bulunduğu baskılı kupa bardakları, sosyal medyadan, E-Ticaret sitesinden ya da fiziksel bir mağazadan, yakın çevrenize veya satış yeteneğinizi kullanarak, adetli satışını gerçekleştirebilir, yüzde 300’e varan kâr elde edebilirsiniz.

Bunun için sizin belirlediğiniz görsellerin baskısını kupa bardakların üstlerine yapıyor ve size gönderiyoruz. Size de sadece yüzde 300’e varan kâr oranlarında kupa bardakların satışını, istediğiniz yerden gerçekleştirmek kalıyor.

Seçenek 2: Toptan Satış

Adetli satış yapmak istemiyor ya da adetli satışın yanında bir seferde yüksek miktarda kazanç elde etmek istiyorsanız toptan satışta yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 10 adedin üstünde toptan sipariş almak ve bizimle iletişime geçmek. Ardından kupa bardakları hazırlıyor, isterseniz size, isterseniz sipariş veren kişi ya da firmaya direkt olarak gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Bu sayede siz hiç bir çaba sarf etmeden, sadece aracılık ederek, aldığınız sipariş miktarına bağlı olarak, bir seferde binlerce TL kazanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Ücretsiz ve sözleşmesiz bayilik başvurusu yapıp, her iki satış modelinden satış gerçekleştirerek yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bayilik başvurusu vesilesiyle birbirinden önemli avantaj ve imkanlara sahip olacaksınız.

Bayilik Avantaj ve İmkanları

Daha Uygun Fiyat: Hali hazırda sunduğumuz uygun fiyatlarından daha uygun fiyatlara kupa bardak baskı yaptırma imkanı sunuyoruz.

Size Özel Ücretsiz Web Sitesi: Yüksek sipariş rakamlarına ulaşmanız durumunda, daha fazla satış ve kâr elde edebilmeniz için size özel ücretsiz web sitesini kullanımınıza sunuyoruz. Bu web sitesi tamamen sizin belirlediğiniz bir isimde olup, sizin iletişim bilgileriniz yer alacaktır. Bu sayede kupa bardak satışlarını daha profesyonel olarak gerçekleştirebileceksiniz.

Kartvizit ve Broşür: Yine yüksek satış rakamlarına ulaşmanız durumunda, daha fazla satış ve kâr elde edebilmeniz için üzerinde sizin iletişim bilgilerinizin yer aldığı kartvizit ve broşürler bastırıp, ücretsiz olarak sizlere gönderiyoruz. Bu sayede yüz yüze görüştüğünüz kişilerin size kolaylıkla dönüş yapmasını sağlayarak, daha fazla satış ve kâr elde edebileceksiniz.

Hızlı Gönderi: İş ve sipariş yoğunluğumuza bağlı olarak bazı siparişlerin çalışmasına günler sonra başlayabiliyoruz. Bayilik başvurusu yapıp, satış gerçekleştirmeniz durumunda ise aynı gün çalışmaya başlayıp, en kısa sürede gönderimi gerçekleştiriyoruz.

Düşük Adet Sipariş İmkanı: Toptan kupa bardak siparişleri, adı üstünde toptan olduğu için 10 adedin altında siparişleri kabul etmiyoruz. Fakat bayilik almanız durumunda 10 adedin altındaki siparişlerinizi dahi kabul edip, çalışmasını yapıp, gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Her Bardağa Farklı Baskı: Toptan kupa bardak siparişlerinde genel olarak, örneğin 50 sipariş verecek olmanız durumunda 50 bardağında aynı görsele sahip olması gerekmektedir. Fakat bayilik alarak 50 adet siparişinizin 50’sininde farklı görsellerde olmasına imkan tanıyoruz. Bu sayede sıkça satışı gerçekleştirilen kişiye özel resimli kupa bardak satışlarını da gerçekleştirebilirsiniz.

4 Farklı Model: Özellikle E-Ticaretten ve diğer satış yollarından satış gerçekleştirenler için sunduğumuz cazip avantajlar arasında hiç şüphesiz ki 4 farklı modele kupa bardak baskı yaptırma imkanı gelmektedir. Zira sadece standart beyaz bardak satışı gerçekleştirmek istenmeyebilir. Çok daha fazla ilgi çekme potansiyeline sahip kalp kulplu beyaz kupa bardak, ve kalp kulplu sihirli kupa bardak tedariki de yapabilirsiniz.

7/24 İletişim: Haftanın 7 günü, günün 24 saati iletişim taleplerinize olabildiğince hızlı geri dönüş sağlıyoruz.

Hediyeler: Sipariş yoğunluğunuza bağlı olarak hem baskılı kupa bardak hemde baskısını gerçekleştirdiğimiz diğer ürünlere dair çeşitli hediyeler veriyoruz.

Bayilik Başvurusu için: Bayilik Başvuru Formu

Soru ve Görüşleriniz için: İletişim Formu

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın