iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Bardak Baskı Siparişlerinizi Son Günlere Bırakmayın

Bardak Baskı Siparişlerinizi Son Günlere Bırakmayın

çalışmalarında yaşanılan en ciddi sorunlar arasında, yaklaşmakta olan özel gün ve haftalara birkaç gün kala gelen siparişler yer almaktadır. Zira çalışmaları sipariş verildikten hemen sonra gönderilme imkanına sahip çalışmalar değildir. Dolayısıyla özel gün ve haftalardan 1-2 gün önce sipariş vermeye çalışmanız çeşitli problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.

Toptan olarak kendisine çalışma yaptığımız yüzlerce kişi ve firmayı hiçbir zaman mağdur etmemek için elimizden gelen gayreti her daim gösterdik. Bu doğrultuda asla kısıtlı zaman nedeniyle yetiştiremeyeceğimizden emin olduğumuz siparişleri, maddi kayıp elde edeceğimizi bile bile kabul etmedik. Bu durum maddi kayıptan ziyade, kişi ve firmaların ihtiyaçlarını giderememiş olmanın üzüntüsünü yaşatmaktadır. Bu nedenle bardak baskı çalışması yaptırmayı düşünen kişi ve firmalar için rehberlik niteliğinde olan bu yazıyı hazırlayarak, ne zaman sipariş vermeleri gerektiği konusunda fikir sahibi olmalarını amaçlamaktayız.

Bardak Baskı Süreci

Kupa Bardak Toptan olarak bardak baskı sürecimiz şu şekildedir;

  • Yapılması istenilen çalışmaya dair talep alınır.
  • Talep doğrultusunda tarafımızdan genel bilgilendirme yapılır.
  • Gönderilen görsele yönelik ön izleme çalışması hazırlanır ve talepte bulunan kişiye/firmaya iletilir.
  • Kişi/firma gönderilen ön izlemede düzenleme talep etmesi durumunda, düzenleme yapılır ve tekrar gönderilir.
  • Ön izleme kişi/firma tarafından onaylandıktan sonra baskı öncesi çalışmalarına başlanır.
  • Kişi/firma verilen siparişin ödemesini gerçekleştirdikten sonra baskı aşamasına geçilir.
  • Ödeme öncesinde belirtilen süre zarfında sipariş hazırlanıp gönderim gerçekleştirilir.
  • Mesafeye bağlı olarak ertesi gün ya da 2 iş günü içerisinde sipariş alıcıya ulaşır.

Bardak Baskı SüreciSöz konusu bu süreç standart işleyiş sürecidir. Süreci kısaltan ya da daha uzatan faktörler vardır. Örneğin sadece mail ile iletişim kurulması süreci uzatırken, WhatsApp ya da arama ile iletişim kurulması süreci kısaltabilir. Her bir bardağa aynı görselin basılma talebi sürecin kısa olmasını sağlarken, her bir bardağa farklı isimlerin basılacak olması çalışma süresinin uzamasına neden olabilir.

En önemli faktör ise konumuzun özünü oluşturan özel gün ve haftalardır. Zira özel gün ve haftalara yaklaşılan günlerde sipariş yoğunluğu ve stok durumu farklılık göstermektedir. Normal şartlarda 50 adet kupa bardak siparişi 1-2 iş gününde hazırlanıp, ertesi gün gönderim yapılmaktadır. Özel gün ve haftalara yaklaşılan günlerde sipariş yoğunluğu ve stok durumu nedeniyle 50 adet kupa bardak siparişinin hazırlanma süreci 3-4 iş gününü bulabilir.

Her ne kadar süre için kesin konuşma imkanı olmasa da tahmini olarak süreler bu şekildedir. En net bilgiyi iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak alabilirsiniz.

Sipariş Verilecek En İdeal Zaman

Kupa baskı siparişi vermek için en ideal zaman, bardakların elinize ulaşmasını arzu ettiğiniz süreden en az 1 hafta öncesidir. Eğer ki siparişiniz öğretmenler günü, yılbaşı gibi özel bir gün ya da haftaya yönelik ise en az 2 hafta önceden sipariş verilmesi ideal olabilir. Elbette bu öğretmenler gününe/yılbaşına 5-6 gün kala sipariş vermek istemeniz durumunda geç kaldığınız, sipariş veremeyeceğiniz anlamına gelmez. Sadece öğretmenler gününe/yılbaşına 5-6 gün kala sipariş vermeniz durumunda daha stresli bir süreç olacağı anlamına gelir. Zira Kupa Bardak Toptan olarak siparişinizi biz ekstra mesailer yaparak belirttiğimiz süre zarfında göndersek de, siparişinizin tarafınıza ulaşması kargo firmasına bağlıdır. Kargo firmasının da siparişinizi tarafınıza ulaştırması konusunda garanti verememekte, sadece tahminde bulunmaktayız.

Kupa bardağın son kullanma tarihi, bozulma riski olmayan bir ürün olduğunu düşürsek, özel gün ve haftalardan birkaç hafta önce tarafınıza ulaşması, herhangi bir sorun yaşamanıza neden olmayacaktır. Hatta verdiğiniz sipariş tarafınıza zamanında ulaşacak mı stresini yaşamamanızı sağlayacaktır.

Bu nedenlerle bardak baskı siparişlerinizi son günlere bırakmamanızı önemle rica ve tavsiye ederiz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın