Anasayfa >> Blog >> Hizmetlerimiz >> Kupa Bardak Baskı Öncesi Ön İzleme Onayı
, ,

Kupa Bardak Baskı Öncesi Ön İzleme Onayı

hizmetinde en çok yaşanması muhtemel sorunlardan biri, baskısının yapılması istenilen görselin kişinin tam anlamıyla istediği gibi basılmamasıdır. Bu durumda bütün bir çalışmanın çöpe giderek ciddi zararların meydana gelmesi söz konusu olabilir. KupaBardakToptan.Com olarak biz bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor, yapılacak olan çalışmanın ön izlemesini hazırlıyor ve siz onay verdikten sonra gerekli çalışmaya başlıyoruz.

hizmeti alan ya da almayı düşünen kişilerin en büyük korkuları arasında, baskısının yapılması istenilen görselin istenildiği gibi yapılmaması gelmektedir. Bir görsel gönderilir ve o görsel kaliteli kupa bardak baskı yapılabilmesi için ya tam anlamıyla uygun değildir ya da yapılacak baskı, baskıyı yapacak firma tarafından doğru anlaşılmamıştır. Bu durumda ortaya istenildiği gibi bir sonuç çıkmamaktadır ve baskılı kupa bardak siparişi veren kişi ciddi zararlar etmektedir. Yapılan çalışma nedeniyle meydana gelen zararı, baskıyı yapan firma karşılamaz. Çünkü firma gönderilen görseli basarak gerekeni yapmıştır ve herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

siparişleriniz de ciddi zararlar edilmesine neden olan bu durumu ortadan kaldırıyoruz. Kupa bardak baskı yapılmasını istediğiniz görselin bir ön izlemesini oluşturuyor, size ön izlemeyi gönderiyor, siz onay verdikten sonra çalışmaya başlıyoruz. Hatta Ücretsiz Görsel Düzenleme Yapıyoruz konumuzda da belirttiğimiz şekilde arzu ettiğiniz düzenlemeleri gerçekleştirerek, en ideal sonucu almak için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Bu doğrultuda sizin memnuniyetinizi esas alarak, sizin gönderdiğiniz görsele ek olarak 2 çalışma yapıyor, ön izleme onayı sürecinde siz hangisini tercih ederseniz, o görselin baskısını yapmaya başlıyoruz.

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz herkesin “tam istediğim gibi olmuş” ve “istediğimden daha güzel olmuş” sözlerini duymak ise bize yaptığımız işin ne kadar kaliteli ve sorunsuz olduğunu göstermektedir. Toptan Kupa Bardak siparişlerinizi hiç bir sorun yaşamadan ve istediğiniz gibi olacağından emin olarak bize verebilirsiniz.

Kupa Bardak Toptan İletişim Sayfası
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş: