iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Kupa Bardak Baskı Öncesi Ön İzleme Onayı

Adınız ve Türkiye Siluetli Baskılı Kupa Bardak Hediye Çekiliş Sonuçları AĞUSTOS 8, 2016ADMİNKAMPANYALARIMIZ0 Üzerinde adınızın, soyadınızın ve Türkiye siluetinin bulunduğu baskılı kupa bardak hediye kampanyamızın çekilişi yapıldı. Kazanan talihli isimler; READ MORE Adınız ve Türkiye Siluetli Baskılı Kupa Bardak Hediye TEMMUZ 23, 2016ADMİNKAMPANYALARIMIZ0 KupaBardakToptan.Com olarak sizlere çok özel bir hediye kazanma imkanı sunuyoruz. 5 kişiye adının, soyadının yazılı olduğu ve Türkiye silueti bulunan baskılı kupa bardak hediye ediyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz karşılıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Facebook sayfamızdaki gönderimizi “Herkese Açık” olarak paylaşmak. Facebook sayfamızdaki ilgili gönderi; https://www.facebook.com/KupaBardakToptan/posts/1108132775939920 READ MORE Her Bir Kupa Bardağı Balonlu Naylona Sarıyoruz TEMMUZ 15, 2016ADMİNHİZMETLERİMİZ0 Toptan kupa bardak alımlarında hiç şüphesiz ki en büyük endişe kupa bardakların taşınma esnasında hasar görme ihtimalidir. Zira kargo şirketleri gerekli hassasiyeti göstermez. Bu nedenle ciddi emek ve maliyetlerin neticesinde hazırlanan kupa bardaklar çeşitli hasarlar görebilir. KupaBardakToptan.Com olarak biz alınabilecek en üst seviye önlemi alıyor, baskılı kupa bardak siparişinizin elinize sorunsuz ulaşması için elimizden geleni […] READ MORE İster 10 İsterseniz 10.000 Adet Sipariş Verme İmkanı TEMMUZ 8, 2016ADMİNHİZMETLERİMİZ0 Toptan kupa bardak hizmetinde sorun olarak görülebilecek unsurlar arasında alt limit sınırı gelmektedir. Baskılı kupa bardak yaptırmak isteyen kişiler düşük adetlerde sipariş vermek isteyebilir fakat kendilerine sunulan alt limit sınırı nedeniyle 50-100 civarı adedin altında toptan kupa bardak yaptırma imkanına sahip olamamaktadır. KupaBardakToptan.Com olarak biz alt limiti minimuma indiriyor, 10 adet baskılı kupa bardak siparişlerinizi […] READ MORE Kupa Bardak Baskı Öncesi Ön İzleme Onayı

hizmetinde en çok yaşanması muhtemel sorunlardan biri, baskısının yapılması istenilen görselin kişinin tam anlamıyla istediği gibi basılmamasıdır. Bu durumda bütün bir çalışmanın çöpe giderek ciddi zararların meydana gelmesi söz konusu olabilir. KupaBardakToptan.Com olarak biz bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor, yapılacak olan çalışmanın ön izlemesini hazırlıyor ve siz onay verdikten sonra gerekli çalışmaya başlıyoruz.

hizmeti alan ya da almayı düşünen kişilerin en büyük korkuları arasında, baskısının yapılması istenilen görselin istenildiği gibi yapılmaması gelmektedir. Bir görsel gönderilir ve o görsel kaliteli kupa bardak baskı yapılabilmesi için ya tam anlamıyla uygun değildir ya da yapılacak baskı, baskıyı yapacak firma tarafından doğru anlaşılmamıştır. Bu durumda ortaya istenildiği gibi bir sonuç çıkmamaktadır ve baskılı kupa bardak siparişi veren kişi ciddi zararlar etmektedir. Yapılan çalışma nedeniyle meydana gelen zararı, baskıyı yapan firma karşılamaz. Çünkü firma gönderilen görseli basarak gerekeni yapmıştır ve herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

siparişleriniz de ciddi zararlar edilmesine neden olan bu durumu ortadan kaldırıyoruz. Kupa bardak baskı yapılmasını istediğiniz görselin bir ön izlemesini oluşturuyor, size ön izlemeyi gönderiyor, siz onay verdikten sonra çalışmaya başlıyoruz. Hatta Ücretsiz Görsel Düzenleme Yapıyoruz konumuzda da belirttiğimiz şekilde arzu ettiğiniz düzenlemeleri gerçekleştirerek, en ideal sonucu almak için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Bu doğrultuda sizin memnuniyetinizi esas alarak, sizin gönderdiğiniz görsele ek olarak 2 çalışma yapıyor, ön izleme onayı sürecinde siz hangisini tercih ederseniz, o görselin baskısını yapmaya başlıyoruz.

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz herkesin “tam istediğim gibi olmuş” ve “istediğimden daha güzel olmuş” sözlerini duymak ise bize yaptığımız işin ne kadar kaliteli ve sorunsuz olduğunu göstermektedir. Toptan Kupa Bardak siparişlerinizi hiç bir sorun yaşamadan ve istediğiniz gibi olacağından emin olarak bize verebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın