fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

İster 10 İsterseniz 10.000 Adet Sipariş Verme İmkanı

İster 10 İsterseniz 10.000 Adet Sipariş Verme İmkanı

Toptan kupa bardak hizmetinde sorun olarak görülebilecek unsurlar arasında alt limit sınırı gelmektedir. yaptırmak isteyen kişiler düşük adetlerde sipariş vermek isteyebilir fakat kendilerine sunulan alt limit sınırı nedeniyle 50-100 civarı adedin altında yaptırma imkanına sahip olamamaktadır. KupaBardakToptan.Com olarak biz alt limiti minimuma indiriyor, 10 adet baskılı siparişlerinizi dahi yerine getiriyoruz.

Baskılı kupa bardak ihtiyacı her daim yüksek adetlerde olmayabilir. Bunun yanı sıra yüksek adetlerde sipariş verecek olsanız dahi önceden düşük adetlerde yaptırarak deneme yapmak istenebilir. Bu durumda yaşanan sorun, düşük adetlerde kupa bardak siparişlerinin ya kabul edilmemesi ya da rica, minnet kabul ettirilmesidir. Kabul edilmesi durumunda da fiyat oldukça yükselmektedir.

KupaBardakToptan.Com olarak biz alt limiti minimuma indiriyoruz ve 10.000 adet sipariş verme imkanına sahip olduğunuz gibi 10 adet sipariş verme imkanı da sunuyoruz. Ayrıca 10 adet siparişleriniz de, yüksek adetli sipariş vermişsiniz gibi aynı hassasiyeti gösteriyoruz.

Bu vesile ile ihtiyacınızdan fazla kupa bardak baskı yaptırmak zorunda kalmıyor, ekstra maliyete katlanmıyor, tam ihtiyaç duyduğunuz adetlerde kupa bardak baskı yaptırma imkanı sunuyoruz. Ayrıca yüksek adetlerde toptan kupa bardak siparişi verecek olmanız durumunda, ilk etapta düşük adetlerde sipariş verme imkanı sunuyor, sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesinden emin olarak gönül rahatlığı ile yüksek miktarlarda sipariş verme imkanına sahip oluyorsunuz.

KupaBardakToptan.Com olarak sizin memnuniyetinizi esas almaktayız. Sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesinin her daim arkasındayız. “Bir kere hizmet alırlar, ürünü gördükten sonra bir daha hizmet almazlar” düşüncesinde değil, aksine bu zamana kadar hizmet verdiğimiz tüm kişi ve firmalarda olduğu gibi “hizmetimizin kalitesini gördükten sonra tekrar hizmet almak isteyeceklerdir” düşüncesinde hareket etmekteyiz. Zira bu zamana kadar hizmet verdiğimiz bütün kişi ve firmalar sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesi nedeniyle bizden tekrar tekrar hizmet almaktadır. Bu nedenle hizmetimize ve ürünlerimize güveniyor, düşük adetlerde sipariş verme imkanı sunuyoruz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın