iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Her Bir Kupa Bardağı Balonlu Naylona Sarıyoruz

Her Bir Kupa Bardağı Balonlu Naylona Sarıyoruz

alımlarında hiç şüphesiz ki en büyük endişe kupa bardakların taşınma esnasında hasar görme ihtimalidir. Zira kargo şirketleri gerekli hassasiyeti göstermez. Bu nedenle ciddi emek ve maliyetlerin neticesinde hazırlanan kupa bardaklar çeşitli hasarlar görebilir. KupaBardakToptan.Com olarak biz alınabilecek en üst seviye önlemi alıyor, siparişinizin elinize sorunsuz ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz.

işleminden önce tedarik edilen kupa bardaklar, kupa bardak baskı işlemini gerçekleştirecek olan firmalara balonlu naylona sarılmış bir şekilde verilmez. Bu durumda baskılı kupa bardak siparişleri, baskı işlemi gerçekleştirildikten sonra olduğu gibi gönderilebilir. Çünkü kupa bardakların balonlu naylona sarılması hem ek maliyet hemde ek emek gerektiren bir işlemdir. Bu da taşıma esnasında bardakların kırılmasına ya da çatlamasına neden olarak hem zamansal hemde iletişim bazlı sorunlara yol açar.

KupaBardakToptan.Com olarak biz ek maliyet ve ek emek gerektiren bu işlemi sizin memnuniyetiniz için ücretsiz yerine getiriyoruz. Her bir kupa bardağı tek tek balonlu naylona sararak, toptan kupa bardak siparişinizin elinize son derece güvenle ulaşmasını sağlıyoruz.

Her bir kupa bardağın tek tek sarılmasının bir diğer en büyük avantajı ise, baskılı kupa bardak satmayı düşünmeniz ya da uzak mesafelere hediye olarak göndermeyi planlamanız durumunda ekstra bir önlem almanız gerekmemektedir. Satış ya da hediye amaçlı uzak mesafeye gönderilecek olan baskılı kupa bardak, olduğu gibi kargo firmasına teslim edilebilir.

Bu zamana kadar kupa bardak siparişi verip, güvenli bir şekilde kendilerine ulaşmasında tereddüt yaşayan müşterilerimizin her birinin tereddüt etmesine gerek olmadığını ispatlamanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin sorunlarla uğraşmasını değil, aksine kupa bardak siparişinizi beklentilerinizin üstünde hizmetle yerine getirerek mutlu olmanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın