fbpx
iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

sihirli kupa bardak

Sihirli kupa bardak, bardak ısındığında yavaş yavaş beyaza dönerek, yapılan baskının ortaya çıktığı kupa bardak modelidir.

Bardak soğukken tamamen siyah şekilde görünmekte ve yapılan baskı görünmemektedir. İçerisine sıcak su, kahve, çay ya da herhangi bir sıcak sıvı konulduğunda ya da ısıya maruz kaldığında bardağın ısınan bölümleri beyaza döner. Bu sayede yapılan baskı da ortaya çıkar. Bardağın içerisindeki sıcak su, çay, kahve ya da sıvı soğuduğunda tekrar siyah görünüme bürünür.

Bu sıra dışı özelliği sayesinde herkes tarafından ilgi ve beğeni gören bir kupa bardak modelidir. Elbette maliyetleri nedeniyle promosyon amaçlı değil, satış ya da yakın çevreye hediye amacıyla baskısı yaptırılan bir kupa bardak modelidir.

Sihirli Kupa Bardak Siparişi

Sipariş süreci, standart kupa bardak siparişi ile aynıdır. Renk ve taraf kısıtlaması olmaksızın baskı imkanı sunmaktayız. Bu doğrultuda renk ve taraf sayısına bağlı olarak ekstra ücretlendirmeler yapmamaktayız.

Sipariş sürecinin ilk aşamasında baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Görsel kalite kaybının olmadığı PNG, PDF ve PSD formatları ilk tercihlerimiz arasında gelmektedir.

Bardağın arkasına ve önüne ayrı ayrı baskılar yapılacak ise, minimum 1100×1100 piksel ebatlarında olmalıdır. Bardağın başından sonuna uzanan bir baskı yapılacak ise 2400×1100 piksel standartlarında olması gerekmektedir.

Baskısının yapılmasını istediğiniz görseli tarafımıza gönderdikten sonra, baskı sonrası nasıl görüneceğine dair tarafınıza ön izleme çalışması hazırlamaktayız. Hızlı bir ön izleme çalışması hazırlayabilmemiz için arkası şeffaf PNG formatlı görsel göndermenizi rica ederiz.

Tarafınıza göndermiş olduğumuz ön izlemeye siz onay verdikten sonra ödeme aşamasına, sonrasında baskı aşamasına geçilmektedir. Mevcut görüşmelerimiz üzerinden belirtmiş olduğumuz süre zarfında da gönderim sağlamaktayız.

Merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinizi bize iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden iletebilirsiniz.

KupaBardakToptan.Com ile Kazanın
KupaBardakToptan.Com olarak benzersiz baskılı kupa bardak hizmeti sunduğumuz gibi, herkese baskılı kupa bardaklar ile gelir elde etme imkanı sunuyoruz. Üstelik bayi olmak için benzer sistemlerin aksine hiçbir ücret ödemiyor ve sözleşme imzalamıyorsunuz. 
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın