iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

resimli kupa

Resimli kupa, üzerine sevdiklerinizle beraber çekildiğiniz ya da herhangi bir yerin fotoğrafının bardağa baskısı yapılmış halidir.

Cep telefonunuz ya da dijital kameranız ile çekilen bir aile fotoğrafının bardağa baskısını yapabileceğimiz gibi, sevdiğiniz bir yerin fotoğrafını da bardağa basma imkanına sahibiz.

Bu tarz resimli kupa talepleri genel olarak tatil bölgelerinde ve turistik yerlerdeki hediyelik satıcılarından gelmektedir. Tatil bölgesi ve turistik yerin fotoğraflarını bardağa baskı yaptırılıp, satışını gerçekleştirebilirler.

Bir başka tercih alanı doğum günleri içindir. Ebeveynlerin çocukları ile çektirdikleri bir fotoğrafı bardağa baskı yaptırabilirler. Bu bardakları da çocuklarının doğum günlerinde yakınlarına hediye edebilirler.

En çok bir diğer talep alanı ise okullardır. Okullardaki öğretmenlerimizin ya da öğrencilerin fotoğraflarının yer aldığı resimli bardak çalışması yapılabilmektedir.

Bunlar ve daha pek çok alanda resimli bardak çalışması yaptırılmak istenebilir.

Resimli Kupa Siparişi

Resimli bardak siparişi vermeniz için yapılması gerekenler çok basittir. Baskısını yapılmasını istediğiniz resmi WhatsApp ya da mail adresimizden bize gönderebilirsiniz.

Tarafınıza en kısa sürede ön izleme çalışması hazırlayıp, dönüş sağlamaktayız. Hazırlamış olduğumuz ön izleme çalışması için siz onay verdikten sonra ödeme aşamasına, sonra baskı aşamasına geçilmektedir. Mevcut görüşmelerimiz üzerinden belirttiğimiz süre içerisinde gönderim sağlanmaktadır.

Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi biz iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinizden iletebilirsiniz. Aynı şekilde taleplerinizi de yine iletişim sayfamızdaki iletişim formundan ve diğer iletişim yollarından bize ulaştırabilirsiniz. Tarafınıza mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlayacak olup, mümkün olan en kısa sürede siparişinizi hazırlayıp gönderim sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Resimli Bardak Çalışmalarımız
Resimli bardak, ağırlıklı olarak doğum günleri, okullar için hem özel günler hem de mezuniyet için tercih edilmektedir. Kupa Bardak Toptan olarak sadece logo ya da benzeri çalışmalar değil, resimli kupa bardak çalışmalarını da benzersiz hizmetimiz kapsamında gerçekleştirmekteyiz.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın