iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

Resimli bardak

Resimli bardak çalışmaları, tarafınızdan çekilmiş ya da hazırlanmış resimlerin kupa bardağa baskı çalışmasını içermektedir. Bu çalışma ağırlıklı hatıra amaçlı olarak okullar, iş yerleri ya da doğum günleri için yapılmaktadır. Aynı zamanda arzu ettiği resimlerin baskılarını gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından da resimli bardak talepleri gelmektedir.

Kupa Bardak Toptan olarak sadece logo ya da benzeri görsellerin değil, arzu edilen tüm görsellerin renk kısıtlaması olmadan baskısını yapmaktayız. Bütün baskı çalışmalarımızda olduğu gibi, baskısını yaptığımız her bir kupa bardak balonlu naylonlara sarılmaktadır. Balonlu naylonlara sarılan her bir kupa bardağı ise kendilerine ait kutularına koymaktayız.

Arzu ettiğiniz resimli kupa bardak baskı çalışması için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tarafınıza en kısa sürede bir ön izleme çalışması hazırlayıp dönüş sağlayacağız.

Hizmetlerimiz ve çalışmalarımıza dair web sitemizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Web sitemizde bulamadığınız ve kafanızda soru işareti yaratan konuları iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak sorabilirsiniz. Aynı şekilde iletişim formundan da soru, talep ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Resimli Bardak Çalışmalarımız
Resimli bardak, ağırlıklı olarak doğum günleri, okullar için hem özel günler hem de mezuniyet için tercih edilmektedir. Kupa Bardak Toptan olarak sadece logo ya da benzeri çalışmalar değil, resimli kupa bardak çalışmalarını da benzersiz hizmetimiz kapsamında gerçekleştirmekteyiz.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın