iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

promosyon kupa bardak

Promosyon kupa bardak ihtiyaçlarınızı renk ve taraf kısıtlamasız, arzu ettiğiniz tüm görsellerin baskısını kupa bardakların üzerine basarak karşılamaktayız. Firmanızın en etkili tanıtım yollarından biri kupa bardaklardır. Zira pek çok firma kişilerin kullanmayacağı, aldığı gibi bir köşeye hatta çöpe atacağı promosyon ürünleri yaptırmaktadır. Kupa bardak ise herkese hitap eden, kişilerin sürekli kullanma garantisi olan bir üründür. Üzerinde firmanızın logosunun olduğu kupa bardağı hediye ettiğiniz kişi kullanmasa bile, bir köşeye ya da çöpe atmak yerine mutlaka kullanması için birine verecektir.

Dolayısıyla kişiler bardaklarınızı hem kullandıklarında firmanızı hatırlayacak hem de kullandıkları esnada yakın çevrelerine de dolaylı yoldan sizin firmanızın tanıtımını yapmış olacaklar.

Uzun yıllar kullanım imkanı sunan, renk ve taraf kısıtlamasız baskılı promosyon kupa bardak hizmetimiz ile kişilerin zevkle kullanacağı kupa bardak çalışmaları yapmaktayız. Baskısını yaptığımız kupa bardakların her birini balonlu naylonlara sarıyor ve kendilerine özel kutularına koyuyoruz.

Profesyonel ve memnuniyet odaklı hizmet sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak ve talepte bulunmak için bizimle iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden ya da iletişim formumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Düz Kulplu Beyaz Kupa Bardak
En çok tercih edilen kupa bardak modeli olan düz kulplu beyaz kupa bardak, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra herkese hitap etmektedir. Ağırlıklı olarak firmalar tarafından promosyon kupa bardak olarak alınmasının haricinde, bireysel olarak kullanmak ve hediye etmek maksatlı da tercih edilmektedir.
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın