iletisim@kupabardaktoptan.com
Telefon (1)
0(505)930 72 61
Telefon (2)
0(850)933 34 88
Mail Adresimiz
iletisim@kupabardaktoptan.com
İletişim

Etiket

kupa bardak hediye

Kupa bardak hediye, son yıllarda hemen hemen herkes tarafından pek çok alanda tercih edilen ideal bir hediye seçeneğidir. Çünkü hemen hemen herkesin günlük hayatında sık sık ihtiyaç duyarak kullanacağı bir üründür. Dolayısıyla bir hediye almada görülen en büyük sıkıntı olan beğenilmeme, ihtiyaç duyulmaması, kullanılmaması ve benzeri sıkıntılar en düşük seviyededir.

Kupa bardak firmalar içinde ziyadesiyle ideal bir promosyon ve tanıtım aracıdır. Zira geleneksel tanıtım ve promosyon ürünleri kişiler tarafından kullanılmaz, bir köşeye, hatta çöpe atılır. Fakat kupa bardak hediye ettiğiniz kişi tarafından kullanılmasa dahi çöpe atılmak yerine bir başkasına verilir ve o kişi tarafından kullanılır. Dolayısıyla tanıtım ve promosyon amaçlı yaptığınız harcama asla boşe gitmez, bir şekilde amacına ulaşır.

İster sevdiklerinize hediye etmek için istersenizde firmanızın tanıtımını yapmak için baskılı bardak yaptırabilir, uzun yıllar unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Bunun için firmamızda renk ve taraf kısıtlamasız kupa bardak baskı çalışmaları yapmaktayız. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuzdan, mail adresimiz üzerinden ya da telefon numaralarımızdan iletebilirsiniz.

Kupa Bardak Toptan olarak sizleri renk sayısı, taraf gibi sınırlamalar, renk sayısı ve tarafa göre ek ücretlendirmeler ile uğraştırmadığımız gibi kupa bardak üzerine yapılacak baskılar içinde sınırlamalar ve ek ücretler ile uğraştırmıyoruz. 
Göster
WhatsApp WhatsApp 'tan Yazın